Atlantica Miramare Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Dobre udržiavaný a pokojný hotel zaujme svojou štýlovou atmosférou a nachádza sa priamo na mori. Užite si relaxačnú dovolenku tu.

Miesto:
Nachádza sa priamo na tmavej piesočnatej/kamienkovej pláži. Centrum je cca. 5 km ďaleko. V blízkosti nájdete reštaurácie, bary a obchody. Autobusová zastávka je vzdialená asi 150 metrov. Prevoz z letiska v Larnake cca. 40 až 55 minút, z letiska Paphos: cca. 45 až 60 minút.

Vlastnosti:
Moderný 280-izbový komplex ponúka lobby s recepciou, nefajčiarska reštaurácia, 2 reštaurácie, reštaurácia a la carte pre dospelých, 2 bary, TV miestnosť, internetový kútik, výťahy, lobby Wi-Fi zadarmo, krytý bazén, obchody , Vonku sa nachádzajú 2 bazény (jeden pre dospelých), 1 detský bazén, slnečnú terasu a bar pri bazéne s názvom KOI 'Bar (len pre dospelých). V bazénoch a na pláži sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky. Osušky na kauciu.

Ubytovanie:
Vkusne zariadené dvojlôžkové izby (A1-3A) ponúkajú klimatizáciu (od mája do októbra), malú chladničku, trezor, telefón, SAT TV, WLAN (v cene), kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón na pozemku. Možnosť rezervácie s výhľadom na more (A1-3B). Priestranné izby typu Superior (A2-3C), inak vybavené ako A2B. Junior Suites (A2D) majú aj obývací priestor a zariadenie na prípravu čaju a kávy, v opačnom prípade A2C. Riadiaca miestnosť (A2-3S), v obmedzenej dostupnosti, inak vybavenie ako A2A.

Potraviny a nápoje:
Polpenzia alebo All Inclusive. Bohaté raňajky formou bufetu na raňajky, obed alebo večeru. Niekoľkokrát týždenne tematické noci. Na večeru sa požaduje vhodné oblečenie (pánov v dlhých nohaviciach).

All Inclusive:
Stravovanie formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Horúce občerstvenie od 10.00 do 18.30, studené občerstvenie od 22.00 do 24.00 hod. Káva, čaj a koláč od 15.30-18.30. Ľadu od 10.00 do 22.00 hodín. Piknikový kôš pre jednodňové výlety.

zábava:
3 x týždenne dennú zábavu a každodennú medzinárodnú večernú zábavu (máj až október), večernú pravidelnú živú hudbu a prehliadky.

Šport/Aktivity:
V cene: šípky, fitnescentrum, tenisový kurt (svetlomet za poplatok), stolný tenis. Za poplatok: požičovňa bicyklov.

Wellness:
Spa. Za poplatok: rôzne aplikácie, parný kúpeľ, sauna, vírivka.

Rodiny:
Zábava pre deti (jún - august), samostatný detský bazén.

Info:
Hviezdičky: 4 hviezdičky.

Buchungshinweis:
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.