The Grand Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Výhody ETI:
 • Ranný vták 40%
 • Single s dieťaťom
 • Kostenfreies WLAN
 • Šport a aktívny
 • Neskoré odhlásenie
 • Plážové osušky zadarmo, plážové ležadlá, vankúše, slnečníky
 • deti zľava
 • Gala


ETI tipy:
 • Očarujúca atmosféra od 1001 nocí
 • Priestranný bazén
 • Priamo na Grand Mall s množstvom obchodov a reštaurácií
 • Wi-Fi v hale
 • Jednorazové plastové zdarma *


Miesto:
Hotel v maurskom štýle má 828 izieb a je oddelený priľahlým nákupným centrom „a jednou ulicou od sesterského hotela Grand Hotel“. Cca. Centrum mesta Hurgada je vzdialené asi 10 km a ľahko sa k nemu dostanete každodennou bezplatnou autobusovou dopravou. Transfer asi 20 minút.

vybavenie:
Vo vkusne zariadenej lobby nájdete recepciu (nemecky hovoriaca), lobby bar s 24-hodinovým servisom a hosťovský servis.V hotelovom komplexe nájdete 2 hlavné reštaurácie a 3 miestne reštaurácie a la carte, ako aj 5 ďalších reštaurácií v Grand Mall a rôzne bary.Grand Resort má dobre vybavenú konferenčnú miestnosť.Príjemné kúpalisko sa skladá z 3 rozsiahlych sladkovodných bazénov a 2 detských bazénov, v zime je možné vyhrievať jeden dospelý a jeden detský bazén.Je obklopený slnečnou terasou, nájdete tu tiež 2 snack bary, reštauráciu pri bazéne a bar Pergola ".V spoločnosti Club Orange sa nachádza teatime.Pri bazéne sú bezplatne k dispozícii plážové ležadlá, vankúše a slnečníky, ako aj na pláži sesterského hotela Grand Hotels ".Osušky sú v pohodlnej plážovej taške vo vašej izbe.V priľahlom Grand Mall sa nachádzajú rôzne predstavenia a sú tu reštaurácie (nie all-inclusive), internet a kaviareň s biliardom a mini-market (všetko za poplatok).

miestnosť:
Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, klimatizáciou (sezónne), telefónom, SAT.TV, chladnička, trezor, sušič vlasov, posedenie a balkón/terasa.Luxusné izby (DZX) majú výhľad na bazén alebo záhradu.Jazdecké suity (DZJ/EZJ) majú výhľad na bazén alebo do záhrady a sú väčšie.Štandardné izby (DSB) sa nachádzajú na pozemku (zadná strana hotela) a majú výhľad na ulicu.Grand Suite (DSD) má väčšiu spálňu a oddelenú obývaciu izbu, cez dvere alebo vizuálne oddelené.Pri rezervácii štandardu u.Izba Deluxe, Junior Suite a veľká suita s 2 dospelými a 1-2 deťmi alebo 3 osobami, s manželskou posteľou a možnosťou prístelky.Rodinné izby (FZ3/FZ4/FZ5) majú rovnaké základné vybavenie, ale majú aj samostatnú spálňu s prepojovacími dverami.

Šport a zábava:
Medzinárodný animačný program počas dňa, spoločenské hry, stolný tenis; Za poplatok: masáže, biliard a vo veľkom hoteli "dodatočná sauna, vírivka, fitnes centrum, 2 tenisové kurty s tvrdým svetlom, rôzne plážové hry, bezplatná preprava do potápačského centra.

Detský klub Maxi:
ETI Maxi Kids Club ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Od 10:00 do 17:00 (sezónne otváracie hodiny) môže nemecký hovoriaci opatrovateľ prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové kategórie je tu tá správna zábava. Služba ETI Baby Service pre všetkých najmenších hostí ETI má pripravené rôzne detské potreby, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi, v závislosti od dostupnosti (viac informácií s. 14).

Jedlo a pitie:
Hotel ponúka jedlá all inclusive. Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, rôzne občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci v cene.

Výber z raňajok:
Veľmi bohaté raňajky formou bufetu v reštaurácii Marrakech & Mahara. Reštaurácia Marrakech ponúka aj neskoré raňajky.

Ponuka obedov:
Pestrý bufet v reštaurácii Mahara. V reštaurácii Nigma sa podávajú cestoviny a pizza.

Večera: Medzinárodné večere formou bufetu v reštauráciách Mahara a Marrakech. Môžete si tiež pochutnať na obede v à la carte reštaurácii Nigma (Oriental), Snack Bar (Mexican), Island Bar (BBQ) a Mediterraneo Restaurant.

Večera v Grand Mall:
V Grand Mall sú reštaurácie otvorené od 18:00 do 21:00. K dispozícii sú tieto reštaurácie:
 • Avanti Pizzeria - A la carte reštaurácia
 • Mount Lebanon - reštaurácia A-la-carte
 • Mumbai Indian - reštaurácia A la carte
 • Radicchio Italian - reštaurácia A la carte
 • h Reštaurácia - A la carte reštaurácia
 • XXL Steak House - A la carte reštaurácia

Vo všetkých o.a. Reštaurácie sú nápoje za poplatok. Môžete si rezervovať svoj stôl v hotelovej hale medzi 10:00 a 20:00 alebo priamo v Grand Mall.

Pre hlad medzi:
Občerstvenie je k dispozícii v reštaurácii TUTTI FRUTTI BAR, SNACK BAR, ICELAND BAR, WATER FRONT POOL BAR & MAHARA.

Bary:
PERGOLA BAR TERAS OUTSIDE
PERGOLA LOWER LOBBY BAR AREA
VODNÝ PREDNÝ BAR BAR
TUTTI FRUTTI
ISLAND BAR
CLUB ORANGE
SNACK BAR
LOBBY BAR
BLUE HORIZON v Grand Hotel Beach
JUNGLE DISCO v Grand Mall

Je vhodný odev (dlhé nohavice, Bermudy, košele/blúzka, obuv) večer v reštauráciách a baroch modlitby. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Pre viac informácií o all inclusive programe.