Gran Hotel Cervantes by Blue Sea

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v letovisku Torremolinos, na bočnej ulici v centrálnej polohe. Na pláž sa dostanete po cca. 900 m cez schody alebo výťah. Autobusová zastávka/vlaková stanica je vzdialená 300 metrov. Letisko Malaga (AGP) sa nachádza v cca. 10 km vzdialenosť.

adresa:
Gran Hotel Cervantes
C/Las Mercedes s/n
29620 Torremolinos
Costa del Sol
(Málaga)
Tel .: 952 34 38 40 33
Fax: 952 34 38 48 57

Vlastnosti:
Hotel vás privíta s celkom 398 izbami. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V reštaurácii sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a bar ponúka množstvo nápojov. K dispozícii je tiež bazén a krytý bazén, kde si môžete oddýchnuť. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby pozostávajú zo spálne, kúpeľne so sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. K vybaveniu patrí telefón, trezor, klimatizácia/kúrenie a TV.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
propagácie Room
Typ izby je pridelený hotelom nezávisle, podľa dostupnosti.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Half Board Plus
Raňajky a večera z bufetu. Okrem toho sa počas bufetu podáva pivo v bufetovej reštaurácii, fľaši na víno a vybrané nealkoholické nápoje.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Budete mať aj občerstvenie medzi cca. 15:30 - cca. 17:00, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje. Nápoje sú k dispozícii od 11:00 do 23:00.

Šport a zábava:
Grand Hotel Cervantes ponúka rôzne športové, kúpeľné a zábavné možnosti. Fitness vybavenie, stolný tenis, lukostreľba, vodné pólo, biliard, sauna a masáž (niektoré z ponúk sú za poplatok). Pravidelné večerné podujatia sa konajú.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.