SUNRISE Marina Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Port Ghalib, len 300 metrov od súkromnej piesočnatej pláže.
Rôzne nákupné a zábavné zariadenia, ako aj prístav sú v pešej vzdialenosti. Vzdialenosť od letiska RMF je cca. 7 km a letisko HRG 215 km.

vybavenie:
K vybavenosti patrí lobby lobby, diskotéka, Wi-Fi vo verejných priestoroch, SPA, fitnes centrum a detský klub. K vybavenosti patrí reštaurácia (stredomorská a arabská) a hlavná reštaurácia ponúka bufet. Bazén zahŕňa niekoľko bazénov a vodný park so 4 tobogánmi. Na pláži a pri bazéne sú ďalšie dva bary.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba: s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom, WLAN (zadarmo), telefónom, minibarom a príslušenstvom na prípravu kávy a čaju.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


All inclusive: raňajky, neskoré raňajky raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté do otvoreného baru od 10:00 do 24:00. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú. čerstvo lisované ovocné šťavy sú za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Vodný park s tobogánmi
- Detské zábavné

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- živé vystúpenia
- Zábavný program
- bez poplatku: aquagym, futbal, plážový volejbal, šípky, bocce, joga
- ak je to možné za poplatok: potápanie, šnorchlovanie, bowling, biliard

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa
 - parkovanie

Kategória Krajina:
5 star

správu Adresa:


Upozorňujeme, že v období od 09.12. na CCA. 01.4.2020 na multi-športové ihrisko (na futbal, basketbal a tenis) je uzavretý. Je možné využívať športové zariadenia v susednom hoteli je používaný.

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.