Residencial Horizonte

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v centre Lisabonu, neďaleko Pombalského námestia. Stanica metra Parque Blue Line je naproti hotelu. V okolí hotela je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Lisabonské letisko (LIS) sa nachádza v cca. 10 km vzdialenosť.

adresa:
Avenida Antonio Augusto de Aguiar 42
1050-017 Lisboa
Tel .: 351 213 539526
Fax: 351 213 538474

Vlastnosti:
Hotel vás privíta s celkom 53 izbami. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. Wi-Fi je k dispozícii za poplatok vo verejných priestoroch. Bar Vás pozýva na koniec večera s nápojom. Parkovanie nie je k dispozícii. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Štandardná dvojlôžková izba
Izby majú spálňu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí klimatizácia, telefón, televízor, sušič vlasov a požičiavanie trezorov.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.

Poznámka k dvojposteľové izby:
Dvojlôžkové izby môžu mať aj 2 oddelené postele.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že je účtovaná mestská daň vo výške 2 EUR na osobu (viac ako 12 rokov) a noc. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene cesty a má byť postavený na mieste v hoteli hosťom. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.