Melasti Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel je krásne umiestnený v meste Kuta, len 450 m od pláže. V okolí hotela nájdete mnoho reštaurácií, barov a obchodov. Letisko Denpasar (DPS) sa nachádza cca. 6 km.

adresa:
Jalan Padma Utara
Legian Beach
Kuta 80361
bali
Tel .: +62 361 755971
Fax: 62 361 755972

Vlastnosti:
Hotel má 191 izieb. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V reštaurácii sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a 2 bary ponúkajú rôzne nápoje. K dispozícii sú tiež 2 vonkajšie bazény, ktoré vás pozývajú na relaxáciu. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii zadarmo. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je bezplatné v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 18 m²) Izby sú vybavené spálňami a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí televízia, telefón s priamou voľbou, mini chladnička a sušič vlasov.
Dvojlôžková izba Superior
(cca 24 m²) S rovnakým vybavením ako štandardné dvojlôžkové izby, izby majú balkón alebo terasu.
double Deluxe
(cca 36 m²) Izby majú rovnaké vybavenie ako štandardné dvojlôžkové izby a majú balkón alebo terasu.
Suite
40 m²) Izby sú vybavené spálňami, oddeleným obývacím priestorom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a balkónom alebo terasou. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Wellness:
Oddýchnite si v kúpeľnom areáli (za poplatok) s vybraným ošetrením tela a tváre alebo upokojujúcimi masážami.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas, ktorý je platný po dobu 6 mesiacov po ich pobyte. Deti do 16 rokov musia mať pas (s fotografiou). Položka s preukazom totožnosti nie je možná. Cestujúci môžu cestovať do Indonézie na bezvízové ​​cestovanie až na 30 dní.

sopky:
Sopečná činnosť a zemetrasenia narastajú po celej Indonézii. Niekoľko sopiek v Indonézii je stále aktívnych. Cestovatelia by nemali zostať v ich blízkosti, keďže sa očakávajú významné zdravotné riziká. Cestujúcim v regióne sa odporúča, aby pozorne sledovali novinky.
Indonézia je najväčší ostrovný štát na svete a obsahuje tisíce ostrovov. Nebezpečenstvo tiesňavy spojené s tsunami je neustále.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.