Stegna Star

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza na konci cesty obklopenej mandľovými a citrónovými hájmi, medzi horami a krásnou piesočnatou plážou. Mesto Archangelos s vzrušujúcim nočným životom, pubmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialené približne 1 km. Bary Stegnas sú vzdialené asi 1 km a mesto Lindos s turistickým centrom je vzdialené asi 2 km. Medzinárodné letisko Rhodos je vzdialené približne 35 km od hotela.

adresa:
Stegna
Rhodes
Tel .: 30 22440 24259
Fax: 30 22440 24418

Vlastnosti:
Apartmánový hotel ponúka 20 apartmánov. Hotel víta hostí vo vstupnej hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou registráciou/odchodom. K rôznym zariadeniam a službám patrí hotelový trezor, zmenáreň, novinový stánok a lekárska pomoc. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. Na nákupy a prechádzky sa dá využiť supermarket a iné obchody.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Izby v ubytovacom zariadení majú kúpeľňu, klimatizáciu a individuálne ovládateľné vykurovanie, ktoré zabezpečuje príjemné vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu.Niektoré nehnuteľnosti majú bočný výhľad na more.Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynský kút je vybavený chladničkou.Optimálny komfort je zabezpečený prístupom na internet, telefónom a TV.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania patrí kaviareň a bar, kde si hostia môžu vychutnať jedlo v útulnom prostredí reštaurácie (fajčiarska a vysoká stolička). Môžete si vybrať raňajky.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné zariadenia apartmánového hotela. Bezstarostné kúpanie potešenie sľubuje bazén. Pre relaxáciu, stoličky pod slnečníkmi na terase pozvať. Medzi rekreačné aktivity na mieste patrí jazda na pedálech a plavba na banánoch.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.