Rose Gardens Holiday Village

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Umiestnenie: Rose Gardens Holiday Village sa nachádza v Lapta/Kyrenia, asi 500 metrov od pláže. Do centra s množstvom nákupných a zábavných podnikov, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete po cca. 2 km. Letisko Nikózia je vzdialené cca. 54 km.

Vybavenie hotela: Hotel má celkom 68 izieb. K vybaveniu patrí lobby lobby, Wi-Fi (vo vstupnej hale/za poplatok), hotelový trezor (za poplatok), výťah, reštaurácia, 2 bary a zdravotné služby (za hodinu/za poplatok). Vonku sú 2 bazény so slnečnou terasou. Plážové ležadlá a vankúše sú zahrnuté v bazéne.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, zariadením na prípravu kávy/čaju, trezorom a balkónom. Bungalovy sú podobné vo svojej štandardnej izbe, ale sú o niečo priestrannejšie a majú tiež posedenie a niektoré majú malý kuchynský kút (na vyžiadanie/za poplatok).

Stravovanie: raňajky alebo polpenzia.

Šport/Zábava: Zdarma: telocvičňa.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().