Melville Castle

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento atraktívny hotel je krásne situovaný v priestrannom parku, na pokojnom mieste ďaleko od zhonu. Verejná doprava a najbližšie obchody oslovujú hostí po cca. 10 minút jazdy autom. Reštaurácie, bary, krčmy a diskotéky sa nachádzajú v cca. Centrum mesta Edinburgh je vzdialené 20 minút jazdy a vlaková stanica je cca. 25 minút autom sa dostanete rýchlo.

adresa:
Gilmerton Road
Edinburgh
Midlothian EH18 1AP
Tel .: 44 131 654 0088
Fax: 44 131 454 9090

Vlastnosti:
Hrad bol postavený v roku 1786 a prestavaný v roku 2003 na hotel s 32 nefajčiarskymi izbami. Celková plocha sa rozkladá na cca. 20 hektárov. Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu Brasserie s barom v suteréne a čajovňa. Okrem toho si môžete vychutnať chladné a teplé nápoje v bare v bare, s výhľadom na dobre udržiavanú záhradu. V hotelovej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Rôzne izby sú k dispozícii pre konferencie alebo oslavy. Parkovanie je k dispozícii zadarmo. Hotel tiež ponúka helipad. Zvieratá nie sú povolené.

Príchod od 14:00; Pozrite sa do 11:00

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Individuálne zariadené izby majú spálňu a kúpeľňu. K vybaveniu patrí pracovný stôl, sušič vlasov, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, TV, trezor na laptop a zariadenie na prípravu čaju a kávy.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.