Choromar

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento atraktívny apartmánový hotel sa nachádza v centre. Za niekoľko minút chôdze sa môžete dostať do mnohých obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní. Asi 2,5 km je krásna piesočná pláž. V cca. Verejná doprava je vzdialená 150 metrov. Je vzdialený 40 km na letisko Faro (40 minút verejnou dopravou).

adresa:
Rua Cândido Guerreiro, Lote 22/23
Montechoro
8200-347 Albufeira
Tel .: 351 289 588207
Fax: 351 289 588185

Vlastnosti:
Apartmánový komplex privíta cestovateľov vo svojich 65 apartmánoch.Nachádzajú sa v hlavnej budove (4 poschodiach) alebo v jednej z 6 budov (do 3 poschodí).Komplex ponúka lobby a recepciu.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - bezpečné, zmenáreň, herňa, lekárska pomoc, izbový servis, služba prebudenia a práčovňa.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Oblasť je tiež možné prehliadnuť na bicykli vďaka prenájmu bicyklov (za poplatok).

Upozorňujeme, že pri príchode do hotela sa musí zaplatiť bezpečnostná kaucia 50 EUR/osoba v hotovosti alebo kreditnou kartou. Vezmite prosím na vedomie, že sliepky strany sa nemôžu v hoteli rozlúčiť. Hotel si vyhradzuje právo odmietnuť check-in.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
Sladkovodný bazén ponúka vyhrievané vonkajšie bazény a detský kútik.Na slnečnej terase sú k dispozícii lehátka a slnečníky.Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Ak máte náladu na cvičenie, ponúkajú vám cyklistické/horské bicykle a minigolf.Súčasťou športových a rekreačných zariadení v komplexe sú posilňovňa a biliard.Ubytovanie ponúka rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele a hammam.Za príplatok môžu hostia využiť aj saunu, parný kúpeľ a masáže.Diskotéka a nočný klub dopĺňajú ponuku.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Pri rezervácii hotela s vlastným príchodom alebo letom je možné, že za príchod do hotela sa účtuje príplatok.
V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že rezervácia bude odmietnutá na mieste, a preto nie je možné odbavenie.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.