Comtat Sant Jordi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Aparthotel sa nachádza v meste Platja d'Aro, cca. 200 metrov od pláže. Medzi iné zaujímavé miesto je Cala de la Bella Dona (150 m). Centrum mesta je vzdialené cca. 800 metrov.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 167 apartmánov rozloží na 3 podlažiach. Interiér patrí recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), mini market, reštaurácia a bar, a prístup k internetu (za poplatok, na verejných miestach) a Wi-Fi (za poplatok, na verejných miestach). K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou. Snack bar a kaviareň ponúka aj občerstvenie. Vonkajší areál má vlastnú terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia majú v slnečníky pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmán: majú vaňu alebo sprchu/WC, klimatizáciu, satelitnú TV, samostatnú spálňu, obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom, kuchyňu a balkón alebo terasu.

Apartmán s 2 spálňami: S rovnakým vybavením ako apartmány majú druhú samostatnú spálňu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Self-stravy, raňajky alebo polpenzia

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Deti (v závislosti od sezóny):
- Zábava pre deti
 - Detský bazén
- Vysoké stoličky

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: biliard, stolný tenis, potápanie, požičovňa bicyklov
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): Golfové ihrisko
 - Zábava pre dospelých

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - Parkovanie (za príplatok)

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Turistická daň:
Od novembra 2012 je cestovná daň splatná na mieste pre cestujúcich nad 16 rokov. Výška dane závisí od kategórie hviezd rezervovaného hotela a je od 0,50 do 2,50 eur za noc/osobu. Suma musí byť zaplatená v hoteli. (Zmeny vyhradené)