H TOP Platja Park

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza v meste Platja de Aro, cca. 600 metrov od pláže. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. Za rohom sa nachádza supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšie zaujímavosťou je Club Náutico Port d'Aro (asi 3 km). Centrum mesta je vzdialené cca. 900 metrov. Najbližšie mesto sa nachádza asi Girona. 31km ďaleko. Letisko: GRO cca. 33 km, BCN cca. 119 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 208 izieb rozloží na 4 podlažiach. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor, 2 výťahy a bar. K dispozícii je ešte TV miestnosť s TV so satelitným príjmom. K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii, hostia môžu využiť bufet. Bazéne zahŕňa bazén a bar pri bazén (sezónne). Vonkajší areál má vlastnú terasu. Hoteloví hostia pri bazéne lehátka a slnečníky na.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba: S vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou/kúrením, satelitnou televíziou, telefónom, mini chladničkou (za poplatok), písacím stolom, trezorom a balkónom.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez raňajok, polpenzia, polpenzia plus, plná penzia, plná penzia plus alebo Ultra Všetky zahrnuté

Polpenzia: raňajky a večere
Plná penzia: ďalší obed

Polpenzia Plus a plná penzia Plus: na obed a/alebo večere ďalšie miestne nealkoholické nápoje, domáce víno, miestne pivo alebo voda

All inclusive/Ultra All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:00 do 24:00 v každom otvorenom bare. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Ultra Všetky zahrnuté zodpovedá TOP All inclusive Premium.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: šípky, lukostreľba, požičovňa bicyklov, solárium, slnečná terasa vo wellness centre

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - parkovanie

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Turistická daň:
Od novembra 2012 je cestovná daň splatná na mieste pre cestujúcich nad 16 rokov. Výška dane závisí od kategórie hviezd rezervovaného hotela a je od 0,50 do 2,50 eur za noc/osobu. Suma musí byť zaplatená v hoteli. (Zmeny vyhradené)