Elysees Premier

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v centre mesta Hurghada. Vlastná pláž hotela je cca. 50 metrov od hotela a je oddelená cestou. Do centra Hurghady s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete v bezprostrednej blízkosti. Vzdialenosť k letisku Hurghada je cca. 5 km.

Vybavenie: Hotel má celkovo 106 ubytovacích jednotiek a ponúka lobby s recepciou, WLAN (vrátane), reštaurácie, bary, výťah a lekársku pomoc (za poplatok). Vo vonkajšom komplexe sú k dispozícii 2 bazény so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a pri pláži.

Ubytovanie: Izby s výhľadom na bazén majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (za poplatok), trezor a balkón alebo terasu. Prípadne sú k dispozícii aj s výhľadom na more. Izby ekonomiky majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby, ale ich dostupnosť je obmedzená.

Stravovanie: polpenzia alebo all inclusive rezervovateľné. All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, denné občerstvenie, popoludňajšiu kávu a dort, ako aj všetky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas inzerovaných časov.

Šport/Zábava: Za poplatok: Na pláži sú k dispozícii rôzne vodné športy od miestnych poskytovateľov.

Deti: miniklub (3-12 rokov), mini disko a detský bazén.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().