Holyrood Aparthotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento sofistikovaný apartmánový hotel sa nachádza v centre Edinburghu, len pár krokov od historickej Royal Mile a 5 minút chôdze od ulice Princes Street. Trvá asi 20 minút chôdze na vrchol Royal Mile, ktorá je domovom Edinburského hradu a kamery Obscura. Zastávky verejnej dopravy sa nachádzajú priamo pred hotelom. Obchody, reštaurácie, bary a krčmy nájdete v okruhu 300 m. Ďalší klub je cca. 500 m. Letisko je vzdialené asi 20 km.

adresa:
1 Nether Bakehouse
Holyrood
EH8 8PE Edinburgh
Tel .: 44 131 5243200
Fax: 44 131 5243210

Vlastnosti:
Hostia môžu relaxovať v jednom zo 46 apartmánov alebo 46 apartmánov. Výťah vedie do väčšiny poschodí. K rôznym zariadeniam a službám patrí šatňa, trezor, práčovňa a práčovňa mincí. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú bezbariérové ​​zariadenia. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať za poplatok na parkovisku apartmánového hotela. Pre cestujúcich je k dispozícii aj úschovňa bicyklov.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu, ako aj klimatizáciu a individuálne riadené vykurovanie.Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu queen size.Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je vybavený kuchynský kút s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju a kávy.Okrem toho je k dispozícii práčka a žehliaca sada.Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio, stereo, CD prehrávač a WiFi.Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne.K dispozícii je tiež sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Je možné rezervovať cez noc vrátane raňajok. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane vegetariánskych jedál.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. K dispozícii sú rôzne ponuky, vrátane golfu a posilňovne.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.