Aqua Hotel Aquamarina & Spa

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Program


8 dní

1.deň
odlet z Bratislavy
prílet do Barcelony na letisko Girona Costa Brava
transfer do hotela
check-in v hoteli od 14:00

2.-7.deň
voľný program

8.deň
check-out z hotela
transfer na letisko
odlet z letiska Girona Costa Brava
prílet do BratislavyCena obsahuje

 • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Bratislava - Barcelona Girona Airport - Bratislava
 • všetky letiskové a palivové poplatky
 • 1 kus malej príručnej batožiny v rozmeroch max. 40 x 20 x 25 cm
 • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie  cestovného dokladu
 • online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka
 • ubytovanie na 4 alebo 7 nocí v  hoteli Aqua Hotel Aquamarina & Spa****
 • stravovanie formou polpenzie (nápoje pri večeri sú za poplatok)
 • transfer letisko Girona - hotel - letisko Girona Cena neobsahuje

 • miestne poplatky (cca 1-3€ noc/osoba, platí sa na mieste)
 • cestovné poistenie (voliteľné)
 • podpalubnú batožinu (voliteľné)
 • ​​priority boarding, ktorý umožňuje zobrať na palubu 1 kus príručnej batožiny v rozmeroch 55 x 40 x 20cm do 10kg Ubytovanie

 • Aqua Hotel Aquamarina & Spa*** - v rušnom letovisku, vhodný pre mladých ľudí, ktorí vyhľadávajú zábavu
 • ​Poloha: 150 m od pláže, 1,5 km od centra mesta, 400 m od najbližších obchodov a reštaurácií (boulevard of Santa Susanna)
 • Vybavenie hotela: 545 izieb, recepcia, zmenáreň, požičovňa áut, požičovňa bicyklov, výťah, Wi-Fi, 3 reštaurácie, bar, bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, mini club pre deti od 4 do 8 rokov, parkovanie (za poplatok).  Welness Spa centrum (bazén so slanou vodou, bazén so studenou vodou, bazén s teplou vodou, parná sauna, suchá sauna, sprchy a pod) a posilňovňa sú k dispozícii za poplatok (8 eur /osoba / deň alebo 23 eur/ osoba/ 4 dni alebo 35 eur /osoba / 7 dní viac informácií nájdete na https://www.aquahotel.com/en/hotels/aquamarina-spa/wellness-prices/ ).
 • Vybavenie izieb: Standard - cca 23 m2, kúpeľňa, WC, LCD televízor, balkón, Wi-Fi, klimatizácia, mini chladnička, trezor (za poplatok). Za doplatok sú k dispozícii aj typy izieb: Suita, rodinná izba, premium izba a iné.
 • Check in: od 14:00 hod
 • Check out: do 10:00 hod
 • Adresa hotela: Carrer del Pla de la Torre, 16, 08398 Santa Susanna, Barcelona, Spain
 • Zobrazenie na mape: TUZmeny a storno objednávky

Zájazd sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami CK Pelikán.
Zájazd je po uzatvorení Zmluvy o zájazde zo strany cestujúceho meniteľný v závislosti na podmienkach tarifnej triedy prepravcu, ubytovacieho zariadenia, resp. poskytovateľov ďalších služieb zahrnutých v zájazde. Právny nárok na zmenu zájazdu cestujúci nemá, okrem zmeny osoby/osôb, ktoré sa zájazdu zúčastnia, pričom podmienky tejto zmeny sú upravené vo VOP CK Pelikán, časť B, čl. VI. písm. d). Prípadná nemožnosť inej zmeny zájazdu podľa požiadaviek cestujúceho nie je porušením povinnosti CK, ktorá zájazd obstaráva. Cestujúci môže pred začatím zájazdu od Zmluvy o zájazde odstúpiť, pričom odstúpenie a výška odstupného s ním spojená sa riadia VOP CK Pelikán, časť B, čl. X.

 
Víza a zdravotné formality

Slovenskí občania cestujúci do Španielska nepotrebujú vstupné víza za účelom turizmu. Je však dôležité, aby ste mali počas trvania pobytu/zájazdu platný cestovný doklad (cestovný pas alebo občiansky preukaz). Zároveň je dôležité si skontrolovať aj všetky zdravotné formality, ktoré su nevyhnutné na cestu a pobyt.

Podrobné informácie nájdete na stránke Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí, sekcia Španielsko TU.

CK Pelikán nezodpovedá za prípadné škody vzniknuté nedodržaním cestovných a zdravotných povinností.
Cestovné poistenie

CK Pelikán ponúka možnosť uzatvoriť individuálne poistenie na cestu a pobyt:

 • poistenie STORNO - zahŕňa poistenie storna a poistenie prerušenia cesty
 • poistenie ISTOTA - zahŕňa poistenie storna, prerušenia cesty, batožiny, pátrania a záchrany, liečebných nákladov, zodpovednosti škody na majetku alebo zdraví, asistenčné služby a úrazové poistenie

Cena poistenia závisí od územnej platnosti (európa/svet), celkovej ceny objednávky na osobu a od dĺžky trvania pobytu.
Cestovanie s deťmi

V prípade ak máte záujem cestovať s deťmi, kontaktujte náš zákaznícky servis, kde pre Vás pripravia individuálnu ponuku.​
Dôležité informácie

CK Pelikán nezodpovedá za zmenu letových časov zo strany leteckej spoločnosti po zakúpení letenky v rámci toho istého dňa odletu
CK Pelikán si vyhradzuje právo na zmenu hotela (kategória a kvalita hotela bude rovnaká alebo vyššia, ako je kategória ponúkaných hotelov)
V prípade, ak plánujete cestu spolu ako väčšia skupina a máte záujem o garanciu ubytovania v rovnakom hoteli, prosím kontaktujte náš Zakáznícky servis ešte pred ukončením rezervácie, alebo ihneď po jej vytvorení pre okamžité zaznačenie požiadavky. Naši pracovníci vám radi preveria aktuálnu dostupnosť miest pre daný termín. V prípade ak tak klient neurobí, nevieme garantovať objednávku rovnakého hotela.
UPOZORNENIE - pri rezervácii je potrebné zadávať celé mená
Postup po úhrade

Po doručení notifikácie z banky do CK Pelikán o úspešnej úhrade celkovej ceny objednávky z platobného systému, preveríme najneskôr do jedného pracovného dňa dostupnosť všetkých produktov a služieb v objednávke a ich aktuálnu cenu.

V prípade, ak budú všetky produkty a služby v objednávke v rovnakej cenovej hladine dostupné, potvrdíme Vám e-mailom ich úspešné rezervovanie a vystavenie.

V prípade, ak bude minimálne jeden z produktov a služieb v objednávke v rovnakej cenovej hladine nedostupný, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo e-mailom hneď, ako to bude možné. Zároveň Vám ponúkneme alternatívu, ktorá bude v danom čase k dispozícii. Ak by Vám žiadna z ponúknutých alternatív nevyhovovala, uhradenú sumu Vám obratom refundujeme.