All Seasons Resort Europa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento hotel v Barbadose sa nachádza priamo na Sunset Crest v meste St. James. Nachádza sa vedľa komplexu Sun Crest, v blízkosti piesočnatej pláže, mnohých vzrušujúcich vodných športov a Holetownu, pulzujúceho centra s mnohými nákupnými a stravovacími možnosťami. Hostia sa môžu ľahko dostať do Harrison's Cave, Barbados Wildlife Reserve, návštevníckeho centra Malibu, Mount Gay Visitor Centre a Ocean Park autom.

Vlastnosti:
Hostia sú pohodlne ubytovaní v 48 apartmánoch a 48 apartmánoch, apartmánový hotel má 48 jednolôžkových a 48 dvojlôžkových izieb. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby, ako je trezor, zmenáreň, TV miestnosť, herňa, práčovňa a obchodné centrum. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Hotel má zariadenie s bezbariérovým prístupom. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku apartmánového hotela. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou a klimatizácia a kúrenie zabezpečujú komfortné vnútorné prostredie. Väčšina izieb má štandardne balkón. Hostia môžu pohodlne spať na posteli typu "king". K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút je vybavený chladničkou. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu a TV. Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov. Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii sú rôzne ponuky, vrátane misiek, biliardov a šípok.

Stravovanie:
V hoteli je jedáleň a bar v jedálni. K dispozícii je množstvo jedál. Hostia si môžu vybrať z ubytovania vrátane raňajok a polpenzie. Všetky tri hlavné jedlá presviedčajú rôznou ponukou jedál, obed a večeru, ktoré si hostia môžu vychutnať v podobe menu.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.