Hotel & Appartements El Puerto

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stravovanie: Polpenzia

Miesto:

Nachádza sa v centre mesta Ibiza, len pár metrov od prístavu. Pekné staré mesto s mnohými nákupných a zábavných podnikov, je len pár minút.

vybavenie:

Medzinárodné a to najmä medzi mladými ľuďmi obľúbený hotel ponúka celkom 173 bytových jednotiek a ponúka svojim hosťom vstupnú halu s recepciou, výťah, spoločenská miestnosť s TV so satelitným príjmom, bar, kaviareň a Nefajčiarska reštaurácia. Vonku, v 2. poschodí hotela nájdete na sladkovodné bazén a slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi (v cene). Kreditné karty: VISA, Amexco

Oficiálne trieda: 2 Hviezdičky

Dvojlôžková izba:

Vítajúc izby sú vybavené kúpeľňou/WC, telefónom s priamou voľbou, satelitný TV, klimatizácia/kúrenie a balkón alebo terasu.

apartmány:

Apartmány sa skladajú z kombinovanej obývacia izba/spálňa s jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou, s protiprúdom delí kuchynský kút, kúpeľňa/WC a oddelenú spálňu a sú vybavené klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, satelitný TV a balkónom alebo terasou.

stravovanie:

Raňajky sú podávané formou bufetu.