Hotel Abrat

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza asi 80 metrov od zálivu v San Antoniu. Oblasť je známa ako Calo des Moro. Hotel je dobrým východiskovým bodom pre výlety po ostrove. V okruhu cca. 200 m sú rozsiahle nákupné zariadenia, bary, reštaurácie, diskotéky a pripojenie na verejnú dopravnú sieť. Do centra mesta San Antonio sa dostanete po cca. 1,5 km ďaleko.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel ponúka 110 dvojposteľových izieb.Hostia sú vítaní v lobby s 24-hodinovou registráciou a odhlásením.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, zmenáreň, TV miestnosť, herňa, lekárska pomoc a služba prebudenia.Vďaka WiFi vo verejných priestoroch, hostia zostávajú v kontakte s vonkajším svetom.K domu patrí krásna záhrada a detské ihrisko.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.Oblasť je tiež možné prehliadnuť na bicykli vďaka prenájmu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie. Niektoré jednotky majú krásny výhľad na more. K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. V bare pri bazéne môžu cestujúci očakávať množstvo nealkoholických nápojov. K dispozícii sú rôzne aktivity, vrátane cykloturistiky/cykloturistiky, tenisu, posilňovne, stolného tenisu, biliardu a solária. Diskotéka a nočný klub sú rekreačné príležitosti.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, kaviareň a bar. Polpenzia je možné rezervovať. Na raňajky a večere sa podávajú pestré švédske stoly.

Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.