Esplanade Zagreb Hotel (ex: Regent Esplanade)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotel sa nachádza v srdci Záhrebu.Záhreb je hlavným mestom Chorvátska a môže sa pozrieť späť na viac ako 900 rokov fascinujúcej histórie.Je plná krásnej architektúry, múzeí a miestnej kultúry.Mesto je známe svojim silným rakúsko-maďarským vplyvom.Mestom pre každého návštevníka je prechádzka starým mestom so svojimi typickými kaviarňami a reštauráciami, zatiaľ čo neďaleké Adrianské pobrežie a večer v Národnej opere sú len niekoľkými ďalšími zážitkami, ktoré vás čakajú v tomto nádhernom hlavnom meste vzácnych a nečakaných zmyslových potešení.Záhrebské letisko sa nachádza v cca. 180 km vzdialenosť a má spojenie so všetkými významnými európskymi mestami.

adresa:
Mihanoviceva 1
10000 Zagreb
Tel .: 385 1 4566 666
Fax: 385 1 4566 050

Vlastnosti:
Hostia si môžu vybrať medzi jedným z 13 apartmánov.Recepcia je otvorená 24 hodín.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Trezor patrí k zariadeniu hotela.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.K dispozícii sú aj obchody.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Služby na mieste zahŕňajú platené služby pre opatrovanie detí, lekársku pomoc, prekladateľské služby, izbovú službu a práčovňu.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. K dispozícii je aj slnečná terasa. K dispozícii je množstvo zariadení, vrátane posilňovne, kúpeľov, sauny a masáží.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že poplatok vo výške 0,50 EUR - 2 EUR na osobu a noc (v závislosti od veku cestujúceho) sa účtuje. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 12 rokov sú oslobodené od dane. (Podmienka zmeny).

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka zastávka:
Hotely, ktoré sa nachádzajú na ostrove, sú dostupné iba v závislosti od príslušného trajektu. Prílety po 17:00 a odlety pred 9:00 môžu vzniknúť prenocovaním na pevnine. Dodatočné náklady sa neuplatňujú. Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás na čísle 030 8877870 (denne od 9:00 do 20:00 ).

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.