Antigoni

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Plážový hotel je len cca. 300 m od piesočnatej pláže. Vo vzdialenosti 50 metrov nájdete taxík. Letisko Larnaca je vzdialené približne 50 km.

adresa:
Leoforos Protara - Cavo Gkreko 359, Protaras, Paralimni, Cyprus
P.O. Box 33199, 5311, Paralimni, Protaras
Tel .: 357 2383 3400
Fax: 357 2383 3401

Vlastnosti:
Hotel má 172 izieb rozložených na 4 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, salónik, TV miestnosť, reštaurácia a 3 bary. Hotel má 2 bazény, kde môžu hostia využívať bezplatné slnečníky a matrace. Na pláži sú za poplatok. Parkovanie v hoteli je bezplatné.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené kúpeľňou, klimatizáciou, TV, trezorom, telefónom, rádiom, minibarom (za príplatok), príslušenstvom na prípravu kávy a čaju a sušičom vlasov.
Voliteľne k dispozícii na výlučné použitie alebo s výhľadom na bazén.
rodinné izby
Tento typ izby má rovnaké vlastnosti ako dvojitý štandard a má dve oddelené spálne.

Stravovanie:
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport/Zábava:
Hotel ponúka posilňovňu, stolný tenis a tenis (za poplatok). Pre mladších hostí nie je k dispozícii detské ihrisko.

Wellness:
Vo wellness centre nájdete saunu a hammam. Okrem toho sú tu rôzne ponuky masáží (za poplatok).

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.