La Gemma dell’Est

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vlastnosti:
V hoteli je 138 izieb. Jednotlivé poschodia sú ľahko prístupné výťahom alebo po schodoch. Zariadenie obsahuje bezpečné. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody možno použiť pre nákupy a prechádzky. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku pri dome. Medzi ďalšie možnosti patrí viacjazyčný jazykov (angličtina, nemčina, francúzština), platené stráženie detí, starostlivosť o dieťa, izbová služba, práčovňa a hotelový lekár.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu a kúpeľňu, klimatizáciu a ventilátor pre pohodlné vnútorné prostredie.Väčšina izieb má štandardnú terasu.Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a minibar.Kuchynský kút je vybavený príslušenstvom na prípravu čaju a kávy.Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma).Sprcha, kúpeľ a vírivá vaňa sú súčasťou interiéru kúpeľne.Pre každodenné používanie sú k dispozícii sušič vlasov a župany.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén.Pre relaxáciu sú na slnečnej terase k dispozícii lehátka pod slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Ak máte náladu na cvičenie, ponúkame tenis a plážový volejbal.S kanoistika, plachtenie, potápanie, aqua fitnes a vodných športov si svoje peniaze.Vodné lyžovanie, windsurfing, banán plavby loďou, katamarán a potápanie sú organizované tretími stranami.Telocvičňa a stolný tenis sú súčasťou športových a rekreačných zariadení ubytovania.V areáli hotela sa nachádza kúpele s kúpeľmi, kozmetickým salónom a masážami.Dom má trochu zábavy za predpokladu, vrátane zábavný program, živá hudba, diskotéka a nočný klub.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú kaviareň a bar. K dispozícii je niekoľko stravovacích služieb. Hostia si môžu vybrať medzi plnej penzie a all-inclusive. Tieto all-inclusive rekreanti využiť špeciálne doplnky, ako občerstvenie, a navyše je tu široká ponuka alkoholických i nealkoholických nápojov a bez sada minibar nápojov. sú ponúkané raňajky, obedy a večere. Tiež špeciálne jedlá sú k dispozícii, vrátane vegetariánskych jedál.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.