Diamonds La Gemma Dell' Est

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Perex

Hotelový komplex La Gemma Dell´ Est je obklopuje tropická záhrada s vodopádmi a výhľadom na Indický oceán. Rezort sa nachádza na pokojnej bielej pláži. V rezorte je 138 izieb, všetky s výhľadom na more.


Poloha

Rezort La Gemma Dell´ Est sa nachádza na severozápade ostrova Zanzibar v pokojnej oblasti. Letisko je vo vzdialenosti 55 kilometrov. Neďaleko je stredisko Nungwi s barmi a nákupnými možnosťami, ľahko dosiahnuteľné asi 15 minútovou prechádzkou po pláži.


Ubytovanie

"V hoteli je 138 izieb vybavených klimatizáciou, ventilátorom, moskytiérou, telefónom, SAT TV, varnou kanvicou, trezorom a minibarom. Izby majú terasu s výhľadom na more.
Typy izieb:  
   • Junior Suite (32 m²)
   • Suity (70 m²) s oddelenou obývačkou a spálňou
   • Izby Double (vo Villa Club - (32 m²) - vo vile sú 3 až 4 spálne s vlastným príslušenstvom a spoločná lounge pre celú vilu"
   • vily - luxusné vily s 1 (100 m²); príp. 2 (150 m²) spálňami, s vírivkou, malým bazénom a privátnym kúskom záhrady; butler serviceStravovanie

all inclusive:
raňajky, obedy a večere formou bufetu • vybrané alkoholické a nealko nápoje • popoludní káva a čaj • minibar
A la carte je za doplatok
* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť."Vybavenie a služby hotela

HOTEL :Terasovo vybudovaný hotel La Gemma Dell‘ Est je situovaný na cípe ostrova Zanzibar. Ponúka kompletne vybavené centrum vodných športov, kúpele a niekoľko reštaurácií. V hoteli nájdete lobby, niekoľko barov, obdchod do suvenírmi, elegantné SPA. Wi-Fi pripojenie je zdarma.  REŠTAURÁCIE: Hotel má vnútorné aj vonkajšie reštaurácie. Pizzeria Coral Cove sa nachádza priamo na pláži. Podáva jedlá zo stredomorskej kuchyne, pizzu, šaláty a nápoje. Otvorená je od 20:00 do 22:00 hod. V klimatizovanej hlavnej reštaurácii Le Pavilion sa podávajú raňajky, obedy a večere. Jedlá sú zo stredomorskej a miestnej kuchyne, podáva tiež detské menu a vegetariánske špeciality. A la carte reštaurácia Sea Breeze sa nachádza na moste, ponúka menu s morskými špecialitami. Reštaurácia je otvorená v čase od 20:00 - 22:30 hod. Reštaurácia Beach Grill sa nachádza na pláži, otvorená je od 20:00 do 22:30 hod. Zvláštnosťou je reštaurácia postavená na chodúľoch v Indickom oceáne. Okrem reštaurácií sú v rezorte aj tri bary. BAZÉNYHotel má veľký bazén s oddelenou časťou pre deti.  ŠPORT & ZÁBAVAV rezorte je možnosť zahrať si tenis, volejbal alebo navštíviť fitnes. Zanzibar je ideálny na vodné športy, za poplatok sú k dispozícii katamarán, windsurfing, jachting alebo potápanie (PADI). Zábavu zabezpečujú animácie. WELLNESS & SPA: Elegantné spa Mvua využíva prírodné zdroje ako sú rastliny, kvety, soľ, obilniny, koreniny a nerafinovaný med. Procedúry sú založené na starovekej africkej, ázijskej a európskej tradícii. Masáže a procedúry sú za poplatok.


Pre deti

V hoteli sú pripravené animácie pre deti aj teenagerov, detské menu a detský bazén.


Poznámka

Cena je kalkulovaná v základnej tarifnej triede leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.