Hotel La Vitas

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:

Tento moderný hotel sa nachádza v bočnej ulici v letovisku Side-Kumköy, asi 450 metrov od mierne sa zvažujúca piesok/kamienkové pláže. Do centra Side s mnohými nákupných a zábavných podnikov je cca. 3 km. Taxis a autobusové spoje sú k dispozícii.

vybavenie:

Tento vkusne zariadený hotel má 50 izieb a lobby s recepciou, výťah, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia s barom a salónikom/herňa, TV miestnosť, práčovňa a lekárskej služby (každú hodinu). Vo vonkajšom areáli je malý sladkovodný bazén so slnečnou terasou (obaja za pekného počasia). Stoličky a rohože sú v závislosti od počasia pri bazéne v cene. Plážové uteráky k dispozícii za poplatok. Kreditné karty: VISA, MasterCard.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové a zariadenia:

Biliard a masáže.

Deti:

Detské ihrisko, samostatný detský bazén (ak počasie dovolí) a stráženie detí na vyžiadanie za poplatok.

Dvojlôžková izba (DR):

K dispozícii sú vkusne zariadené izby so sprchou/WC, fénom, telefónom, trezorom, satelitný TV s hudobným kanálom, mini chladnička, klimatizácia/kúrenie (celý deň, individuálne regulovaná) a balkón.

Rodinná izba (3-4 osoby):

Sú uvedené rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby o niečo priestrannejšie a zusätlich lôžko pre 3. a 4. osobu. Min. Obsadenie: 2 dospelí a 2 deti, maximálna obsadenosť :. 3 dospelí + 1 dieťa.

All Inclusive:

  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • Kontinentálne raňajky pre spáčov 09:30 do 10:00
  • Občerstvenie počas dňa, popoludní káva, čaj a koláč
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00, mini chladnička je plná denne s vodou
  • Šípky, stolný futbal, turecké kúpele, sauna
  • 1 x týždenne turecký noci