Palm Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel Palm Beach Resort ****

Egypt/Červené more/Hurghada

adresa:
El Ahyaa Road
El Ahyaa Area
Hurghada
Hurghada/Safaga
egypt

Tel .: 20 653 500035

e-mail:

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel víta hostí v jednom zo svojich 9 apartmánov.Recepcia je otvorená 24 hodín.K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí.K dispozícii sú aj trezor a zmenáreň.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s okolitým svetom.Okrem obchodov so suvenírmi nájdete viac obchodov.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.K dispozícii sú zariadenia na starostlivosť o deti, lekára, izbový servis, služba prebudenia, práčovňa a kadernícky salón.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Miesto:
Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži. Nachádza sa cca. 7 km severne od Hurghady.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Väčšina izieb má štandardne balkón.Väčšina ubytovania má výhľad na more.Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež chladnička a mini-chladnička.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok).Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú bar a krčmu. Je možné rezervovať all-inclusive. Rekreanti s all inclusive zahŕňajú špeciálne doplnky, ako sú občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Na raňajky, obedy a večere čakajú cestujúci chutné a bohaté raňajky formou bufetu. V prípade špeciálnych chutí ponúka ubytovanie vegetariánske jedlá.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning.Vodný tobogán poskytuje zábavu pre mladých aj starých.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v ubytovaní, napríklad:Tenis, petanque, plážový volejbal a volejbal.S aqua fitness a za poplatok vodné lyžovanie, windsurfing, vodné bicykle, vodné bicykle, kanoistika, plachtenie, šnorchlovanie a potápanie.Hotel ponúka celý rad indoorových športových aktivít, ako je telocvičňa, stolný tenis, šípky a aerobik, ako aj biliard za poplatok.Kúpele poskytujú celý rad procedúr vrátane sauny a parnej miestnosti a za príplatok kúpele, kozmetický salón a masáže.Medzi ďalšie voľnočasové aktivity patrí zábavný program, živá hudba, diskotéka, detský klub a mini diskotéka.

Poznámky:
Upozorňujeme, že vstupné vízum vrátane servisných poplatkov (približne 32,00 € na osobu) je potrebné uhradiť v hotovosti pri príchode.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Táto cesta je vo všeobecnosti obmedzená pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak ešte stále vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa na cestovnú kanceláriu ešte pred rezerváciou.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prevoze môžu vzniknúť dodatočné poplatky za objemnú batožinu (napríklad golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto nie sú zahrnuté vo vašej cestovnej cene a musia byť uhradené v hotovosti. Registrácia je nevyhnutná vopred.

Poznámka k predpisom o batožine/stravovanie:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Náš servisný tím ECCO Vám rád pomôže pod e-mailovou adresou.

Všeobecné informácie o vstupných požiadavkách:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.
Informácie o jednotlivých krajinách možno nájsť na internetovej stránke zahraničného úradua na internetovej stránke Travel Medical Center Hamburgského tropického inštitútu

Záverečné a záväzné informácie o vstupných požiadavkách môžu poskytnúť len zodpovedné veľvyslanectvá a konzuláty príslušných štátov.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že v prípade všetkých hostí, ktorí nemajú pobyt v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo Beneluxu, môže odbavenie v hoteli v mieste určenia spôsobiť problémy s registráciou v hoteli. V takom prípade sa očakáva, že hoteliér na mieste odmietne rezerváciu alebo účtuje podstatný dodatočný poplatok.

Informácie pre zimnú sezónu:
Upozorňujeme, že počas zimnej sezóny (okolo 15/11 až 15/04) bude prebiehať viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela je možné vykonať stavebné práce. Táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase. Prosím pochopte, že ECCO Reisen na to nemá žiadny vplyv.
Okrem toho, vzhľadom na počasie alebo nízke počty návštevníkov, niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity nie sú alebo sú k dispozícii len čiastočne.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu 04:00 ráno a neskôr v cieľovom priestore, registráciu v hoteli v deň príchodu v hlavnej sezóne je možné vykonať len od 14:00 (miestna odchýlka je rezervovaná).
Ak je spiatočný let nočným letom s odletom o 04:00 ráno z cieľového miesta, je možné, že check-out v hoteli je už o 12:00 (miestna odchýlka je rezervovaná) deň vopred.
Predčasné prihlásenie alebo neskoré odhlásenie - predĺžené používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii na recepcii hotela!

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ďalšie otázky?:
Pozrite sa na našu domovskú stránku: ecco-

Samozrejme sa môžete obrátiť na náš servisný tím ECCO Mo.-Fr. 9.30-18.00 a So 10.00-15.00 tiež telefonicky: 0511 - 45 08 11 11
alebo pod naším e-mailom:

Dôležité upozornenie pre rezerváciu izieb pre seniorov ::
Izby pre seniorov je možné rezervovať len pre cestujúcich od určitého minimálneho veku (tj. 65 rokov). Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Dôležité upozornenie na rezerváciu novomanželských izieb ::
Novomanželské izby sú určené výhradne pre cestujúcich, ktorí boli zosobášení za posledných 6 mesiacov. Kópia sobášneho listu sa spravidla požaduje pri registrácii. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.

Ekonomická/najlepšia cena/nízka cena/sporenie:
Upozorňujeme, že zľavy na ekonomiku, najlepšiu cenu, nízku cenu a ekonomiku sú zľavnené. Za výber izby, ktorá je vám pridelená na mieste, zodpovedá hotel.

Sme radi, že postúpi vaše požiadavky zákazníkov do hotela, ale uistenie, že sú implementované, ale nedá sa to urobiť.

Dream cena dvojlôžková izba:
Upozorňujeme, že dvojposteľová izba Dream je štandardná dvojlôžková izba s obmedzenou dostupnosťou.

Pri rezervácii snov s manželskou posteľou nie je na mieste žiadne obmedzenie izby ani služby na mieste.