Palm Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel Palm Beach Resort ****

Egypt/Červené more/Hurghada

adresa:
El Ahyaa Road
El Ahyaa Area
Hurghada
Hurghada/Safaga
egypt

Tel .: 20 653 500035

e-mail:

Vlastnosti:
Ubytovanie ponúka cestujúci celkom 395 izieb.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí.Vnútro rezortu zahŕňa úschovňu batožiny a bankomat.WiFi ponúka cestovateľov prístup na internet.Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody je možné využiť na nákupy a prechádzky.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.Rezort tiež ponúka herňu.V prípade potreby je parkovisko k dispozícii cestujúcim s vlastným autom (bez poplatku).Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.

Miesto:
Nachádza sa na piesočnatej pláži (150 m). Nachádza sa asi. 7 km severne od Hurghady.

Ubytovanie:
Kúpeľňa ponúka ubytovanie pre väčšie pohodlie. Vo väčšine izieb má balkón alebo terasu, sú k dispozícii. Na peknom prostredí v mnohých jednotkách majú tiež výhľad na oceán je uvádzaný. Prístelky môžu byť vyžadované. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Mini chladnička je tiež štandardnou výbavou. Nastavenie je doplnená televíziou a Wi-Fi (za poplatok). V kúpeľni je fén. Ako špeciálnu funkciu, môžu hostia v kúpeľni kozmetiky. Bezbariérové ​​izby sú k dispozícii. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar. Osviežujúce nápoje na pláži zabezpečiť príjemné chvíle. Je možné rezervovať all-inclusive. sú ponúkané raňajky, obedy a večere. Systém vykonáva množstvo alkoholických a nealkoholických nápojov.

Šport/Zábava:
Či už sú aktívni v športe alebo hľadajú relaxáciu, hostia môžu plávať niekoľko dĺžok v jednom z 2 vonkajších bazénov, zatiaľ čo deti majú štrkovú plochu.Vodný tobogán poskytuje zábavu pre mladých aj starých.Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Pre tých, ktorí majú náladu na cvičenie, ponúkame tenis a bocce.Vodný aerobik a surfovanie poplatok kite, vodné lyžovanie, vodné bicykle plavby loďou, kanoistika, šnorchlovanie a potápanie a milovníkov vodných športov si svoje peniaze.Ubytovanie ponúka celý rad indoorových športových aktivít, vrátane posilňovne, stolného tenisu, šípok, jogy a aerobiku a biliard za poplatok.Stredisko ponúka kúpeľné niekoľko ponúk, čo zahŕňa kúpele a pre ďalšie poplatky: sauna, parný kúpeľ, hammam, salón krásy a masáže.Deti a dospelí ponúkajú zábavné programy a zvyšujú pobyt cestujúcich.

Poznámky:
Upozorňujeme, že vstupné vízum vrátane servisných poplatkov (približne 32,00 € na osobu) je potrebné uhradiť v hotovosti pri príchode.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Táto cesta je vo všeobecnosti obmedzená pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak ešte stále vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa na cestovnú kanceláriu ešte pred rezerváciou.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prevoze môžu vzniknúť dodatočné poplatky za objemnú batožinu (napríklad golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto nie sú zahrnuté vo vašej cestovnej cene a musia byť uhradené v hotovosti. Registrácia je nevyhnutná vopred.

Poznámka k predpisom o batožine/stravovanie:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Náš servisný tím ECCO Vám rád pomôže pod e-mailovou adresou.

Všeobecné informácie o vstupných požiadavkách:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.
Informácie o jednotlivých krajinách možno nájsť na internetovej stránke zahraničného úradua na internetovej stránke Travel Medical Center Hamburgského tropického inštitútu

Záverečné a záväzné informácie o vstupných požiadavkách môžu poskytnúť len zodpovedné veľvyslanectvá a konzuláty príslušných štátov.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že v prípade všetkých hostí, ktorí nemajú pobyt v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo Beneluxu, môže odbavenie v hoteli v mieste určenia spôsobiť problémy s registráciou v hoteli. V takom prípade sa očakáva, že hoteliér na mieste odmietne rezerváciu alebo účtuje podstatný dodatočný poplatok.

Informácie pre zimnú sezónu:
Upozorňujeme, že počas zimnej sezóny (okolo 15/11 až 15/04) bude prebiehať viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela je možné vykonať stavebné práce. Táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase. Prosím pochopte, že ECCO Reisen na to nemá žiadny vplyv.
Okrem toho, vzhľadom na počasie alebo nízke počty návštevníkov, niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity nie sú alebo sú k dispozícii len čiastočne.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu 04:00 ráno a neskôr v cieľovom priestore, registráciu v hoteli v deň príchodu v hlavnej sezóne je možné vykonať len od 14:00 (miestna odchýlka je rezervovaná).
Ak je spiatočný let nočným letom s odletom o 04:00 ráno z cieľového miesta, je možné, že check-out v hoteli je už o 12:00 (miestna odchýlka je rezervovaná) deň vopred.
Predčasné prihlásenie alebo neskoré odhlásenie - predĺžené používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii na recepcii hotela!

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ďalšie otázky?:
Pozrite sa na našu domovskú stránku: ecco-

Samozrejme sa môžete obrátiť na náš servisný tím ECCO Mo.-Fr. 9.30-18.00 a So 10.00-15.00 tiež telefonicky: 0511 - 45 08 11 11
alebo pod naším e-mailom:

Dôležité upozornenie pre rezerváciu izieb pre seniorov ::
Izby pre seniorov je možné rezervovať len pre cestujúcich od určitého minimálneho veku (tj. 65 rokov). Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Dôležité upozornenie na rezerváciu novomanželských izieb ::
Novomanželské izby sú určené výhradne pre cestujúcich, ktorí boli zosobášení za posledných 6 mesiacov. Kópia sobášneho listu sa spravidla požaduje pri registrácii. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.

Ekonomická/najlepšia cena/nízka cena/sporenie:
Upozorňujeme, že zľavy na ekonomiku, najlepšiu cenu, nízku cenu a ekonomiku sú zľavnené. Za výber izby, ktorá je vám pridelená na mieste, zodpovedá hotel.

Sme radi, že postúpi vaše požiadavky zákazníkov do hotela, ale uistenie, že sú implementované, ale nedá sa to urobiť.

Dream cena dvojlôžková izba:
Upozorňujeme, že dvojposteľová izba Dream je štandardná dvojlôžková izba s obmedzenou dostupnosťou.

Pri rezervácii snov s manželskou posteľou nie je na mieste žiadne obmedzenie izby ani služby na mieste.