Palm Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Táto pláž hotel "Hotel" rezortu Hurghada severe sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži. V cca. 6 km sú nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta je vzdialené cca. 7 km ďaleko. Najbližšie mesto sa nachádza asi Luxoru. 350 km. Letisko: RMF cca. 250 km HRG cca. 27 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel s hlavnými a niekoľkými prístavbami má 395 izieb rozložených na 4 poschodiach.Interiér zahŕňa lobby, recepciu s nepretržitou prevádzkou, lobby bar, kaderníctvo, výťah, obchod so suvenírmi, obchod, čitáreň a 4 bary, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch).K vybavenosti patrí niekoľko medzinárodných reštaurácií s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.K bazénu patrí niekoľko bazénov, bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžkové izby (cca 17-24 m²): s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitný TV, telefón, trezor (zdarma), klimatizácia, mini bar (za poplatok) a balkón alebo terasu. k dispozícii za príplatok dvojlôžková izba s výhľadom na bazén alebo na more.

Rodinná izba typu Standard: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s ďalšími možnosťami na spanie. Za poplatok sa pri bazéne alebo na more.

Rodinná izba, spojovacími dverami: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prepojených izieb. k dispozícii za príplatok s výhľadom na more.

Všetky izby typu Economy sú zvyčajne najlacnejšie kategórie izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môže líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v prílohe. Bohužiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Divízia je až na hotelieri na mieste. Tieto izby môžu mať balkón.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, popoludní káva/čaj a pečivo. Polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté v otvorenom bare od 10:00 do 24:00. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky, ako je. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detská zábava denne od 10:00 do 15:00 pre deti od 5 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti od 5 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ktoré môžu byť spoplatnené: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, potápanie, fitness (6:00 až 22:00), tenis, masáže, sauna, kúpele, parný kúpeľ, whirlpool
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (ak je to za poplatok): Vodné športy, tenisový kurt
- Zábava pre dospelých
- Večer sa zobrazuje 4x týždenne od 22:00 do 23:00

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.