Oriente Terme

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel Oriente sa nachádza v historickom centre mesta Ischia Porto, len pár krokov od pláže (200 m), pošty a banky, hneď vedľa nákupnej ulice Via Roma-Corso Vittoria.

adresa:
Via delle Terme
80070 Ischia
Tel .: 39 081 991306
Fax: 39 081 991306

Vlastnosti:
Rodinný hotel má 80 izieb. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, prístup do výťahu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale, bar a reštaurácia, ktorá podáva miestne a medzinárodné jedlá. K dispozícii je aj bezplatné parkovisko. Vo vonkajšom areáli nájdete bazén a 2 termálne bazény s hydromasážou. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase zdarma.

Na slnečníkoch a ležadlách sú zahrnuté tieto obdobia: 01.04.2014 až 30.06.2014 a od 01.09.2014 do 30.10.2014.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú spálňu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia, chladnička, trezor, telefón a sušič vlasov.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Dvojlôžková izba balkón/terasa
Inak rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard ponúka izby balkón alebo terasu.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Raňajky formou bufetu, večera s výberom menu.
Plná penzia
Raňajky formou bufetu, obed a večera s výberom menu.

Občas gala večera s neapolskej hudby.

Wellness:
Zábava je občas poskytovaná svetelnou animáciou. Termálny komplex je dostupný priamo výťahom. Termálne procedúry s bahennými kúpeľmi, balneoterapiou, masážami a liečebnou gymnastikou, ako aj kozmetickými a wellness procedúrami sú k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Dôležité informácie:
Po príchode na letisko Napoli Capodichino sa do prístavu dostanete transferovým autobusom a odveďte trajekt do Procidy, Ischie alebo Capri (v závislosti od rezervovanej služby).

V prípade neskorých príchodov (približne od 19.45) alebo skorých odchodov z letiska Neapol Capodichino (do 8.30 hod., Od septembra do marca každú nedeľu okolo 9.15 hod.) Môže byť potrebné prenocovanie na pevnine byť. V prípade potreby obdržíte nové informácie o rezervácii krátko pred odletom (okrem letov bez letu). Pri rezervácii s prevodom je prenocovanie s raňajkami zahrnuté v celkovej cestovnej cene.

Upozorňujeme, že táto medzipodniková noc musí byť pri rezervácii bez prevodu samoorganizovaná.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.