Corfu Palace

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
More (Ionian) je cca. 100 metrov od hotela. V cca. 200 m od hotela sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšou atrakciou je Archeologické múzeum (100 m). Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred dverami. Najbližšie mesto Korfu je cca. 500 metrov od hotela. Letisko: CFU cca. 2 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a priľahlej budovy a má 112 izieb rozložených na 6 poschodiach. V interiéri sa nachádza lobby, 24-hodinová recepcia, salónik, výťah a 2 bary, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí niekoľko à la carte reštaurácií s terasou a klimatizáciou. V bazéne nájdete bazén so slanou vodou a samostatný detský bazén. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hoteloví hostia nájdu pri bazéne ležadlá, osušky pri bazéne a slnečníky.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 26m2): majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, papuče, klimatizáciu (zdarma), telefón, trezor, SAT TV, mini chladničku, WLAN (zdarma) a balkón alebo terasu. Izby s výhľadom na more je možné rezervovať za poplatok.

Dvojlôžková izba Superior (asi 33 m²): Sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Raňajky alebo polpenzia

Polpenzia: raňajky formou bufetu, vo večerných hodinách výberu

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
- Babysitting (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to potrebné za poplatok: masáže
- nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (môžu platiť poplatky): golfové ihrisko, tenisový kurt

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v Grécku od 01.01.2018 bude účtovaná cestovná daň.
Vypočíta sa podľa klasifikácie (národnej kategórie) hotela:
1 * a 2 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 0,50 EUR
3 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 1,50 EUR
4 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 3 EUR
5 * hotely/ubytovanie je daň za izbu za noc cca. 4 EUR
Turistická daň sa platí priamo v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Upozorňujeme, že pri návrate z Grécka môžu byť vykonané pasové kontroly. Mali by ste mať so sebou platnú identifikačnú kartu a/alebo pas.