SENTIDO Apollo Palace

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Nasledujúce služby robia vašu dovolenku vo všetkých hoteloch SENTIDO Hotels & Resorts ešte zábavnejšie:

  • Dovolenka Concierge individuálneho
    Návrhy a prázdninové priania

  • Neskoré raňajky do 11.30 hod

  • Samostatné priestory v hlavnej reštaurácii
pre hostí vo veku 16 rokov a viac

  • BLUE BAR so živou hudbou

  • Program aktivity "Holiday Plus

  • Výber vankúša a ponuka topperu


Dôležité upozornenie: Dôležité informácie: Vláda Grécka sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná každým hosťom priamo v turistickom ubytovacom zariadení a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že národná kategória je rozhodujúca pre výpočet dane z pobytu.

Tento hotelový komplex bol postavený v štýle gréckej dediny a je obklopený sviežou a dobre udržiavanou záhradou.

Poloha: Malá hotelová pláž sa nachádza v blízkosti hotelového komplexu, najbližšia väčšia pláž "Messonghi" a centrum Messonghi sú závislé od umiestnenia v hotelovom komplexe cca. 500 m. Mesto Korfu je vzdialené cca. 20 km ďaleko. Kyvadlová doprava na mieste (za príplatok) je k dispozícii 3-4 krát týždenne. Autobusová zastávka do mesta Korfu a na juh je pred hotelom, najbližší supermarket je vzdialený cca. 100 metrov od hotela. Transferový čas z letiska je cca. 30 až 50 minút.

Vybavenie: Tento hotelový komplex je postavený v štýle gréckej dediny a je obklopený bujnou a dobre udržiavanou záhradou. Zahŕňa celkom 325 izieb, ktoré sa rozprestierajú po hlavnej dvojposchodovej budove a niekoľkých bungalovových budovách.Ďalšie vybavenie hotela zahŕňa výťah (v hlavnej budove), lobby s posedením a recepciou.Wi-Fi je zahrnutá v celom hoteli (prenájom notebooku na internete vo vstupnej hale).Bufetová reštaurácia s veľkou terasou, a la carte reštaurácia s barom, nočný bar s barom.V prekrásnej záhradnej časti komplexu sú 2 sladkovodné bazény (bazén pre dospelých s vírivkou) s integrovaným detským bazénom a 2 ďalšie bary pri bazéne.Plážové lehátka a slnečníky sú súčasťou bazénov, na pláži za poplatok.Uteráky sú k dispozícii na kauciu.

Ubytovanie: Moderné dvojlôžkové izby (A1-3A), cca. 18-25m2, sú vybavené mini chladničkou, individuálne regulovanou klimatizáciou, trezorom, satelitnou TV, telefónom, Wi-Fi (v cene), kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, fénom a balkónom alebo terasou na strane záhrady.Voliteľne šetrí miestnosť (A2-3S) a akčná miestnosť (A2-3R), v obmedzenej dostupnosti, žiadne želanie o vybavenie a umiestnenie je možné, ako A2A, rezervovateľné.Komfortné juniorské suity (A2D), cca. 30-36 m2, sú priestrannejšie a vybavené káblovou TV a kúpeľňou s vaňou, v opačnom prípade A2A.Priestranná rodinná izba (A2-4E), cca. 36-42m2, pozostávajú z 2 izieb a kúpeľne s vaňou, inak zariadenia ako A2A.Izba Superior Family (A2G). cca. 42 m2, majú 2 samostatné izby a 2 kúpeľne, inak A2E.Dvojlôžková izba SENTIDO Plus (A2-3V) s vaňou alebo sprchovacím kútom, inak vybavená ako A2A, má pri príchode aj čaj a kávu, župany, papuče a 1 fľašu (0,75l) vody a ovocný kôš, ako aj hotelovú prehliadku s vrátnicou ,V tejto kategórii izba čistiť v požadovanom čase a vopred rezervované drevené ležadlá v samostatnej oblasti.

Jedlo a pitie: polpenzia alebo all inclusive. Všetky jedlá formou bufetu. Diétna kuchyňa. Večer sa vyžaduje vhodné oblečenie (dlhé nohavice pre mužov, bez kúpacích topánok).

All Inclusive: raňajky formou bufetu (07:00 - 10:00 hod.), Neskoré raňajky (10.00-11.30 hod.), Obedové raňajky (12.30-14.00 hod.) A večerné raňajky (19.00-21.30 hod.). Minerálna voda, nealkoholické nápoje, miestne pivo a vína, káva, miestny lieh počas obeda a večere. Minerálna voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj a miestne alkoholické nápoje sú ponúkané v bare pri bazéne (10.00-23.00) av Blue Bar (10.00-23.00). Občerstvenie a ľahké jedlá v bare pri bazéne (11,00 - 18,00). Popoludňajší čaj alebo káva so sušienkami v bare pri bazéne (16:00 - 18:00).

Zábava: Pravidelné denné, večerné a športové animácie. Nočný klub (za poplatok).

Šport/Aktivity: Zahrnuté: aerobik, basketbal, telocvičňa (nad 16 rokov), stolný tenis, futbal, šípky, volejbal a plážový volejbal, vodný aerobik. Za poplatok: minigolf (vybavenie podľa dostupnosti). Vodné športy (napríklad banánový čln, kajak, šliapací čln atď.) A prenájom horských bicyklov prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Wellness: za poplatok: Nová kúpeľná oblasť (viac ako 16 rokov) so saunou, hammamom a masážami.

Rodiny: Mini klub (4 - 12 rokov, 6x týždenne), mini diskotéka, integrovaný detský bazén a detské ihrisko, detská herňa, vysoká stolička v reštaurácii.

Informácie: Platobné karty: MasterCard, VISA; Kategória krajiny: A.

Poznámky k rezervácii: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.

Výhoda úspor: Až 20% skoršia zľava z vtákov, bezplatné noci, napr. 7 = 6 pre konkrétne dátumy, nájdete v cenovej časti.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019:
Poznámka: Otvorené od 13.04.-31.10.2019.