Occidental Playa de Palma (ex Barcelo Pueblo Park)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento hotel sa nachádza na ostrove Baleárskych mesta Palma de Mallorca. Na pláži je cca. 500 metrov od hotela. K dispozícii je celý rad barov, diskoték, obchodov a reštaurácií v okolí. Palma de Mallorca (PMI) Airport je 7 km.

adresa:
Calle Fra Joan Llabrés 16
07600 Playa de Palma
Mallorca
Tel .: 34 971 261700
Fax: 34 971 266936

Vlastnosti:
Tento hotel v tradičnom štýle má celkom 276 izieb rozloží na 4 podlažiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinová recepcia. V reštaurácii sa podávajú typické miestne jedlá z miestnych surovín. V bare vo večerných hodinách v uvoľnenej atmosfére, aby sa napiť. Vonku je bazén, ktorý sľubuje občerstvenia. Wi-Fi je predmetom poplatkov. Parkovanie je k dispozícii na vyžiadanie za poplatok. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že pri hoteli nová budova hotel bude početne. Práca bude zahájená 20. novembra '18 a očakáva, že bude trvať do 30. apríla 2020th S Možno očakávať, optické a akustické postihnutia. Informácie od novembra '18. Aktualizujte apríla '19.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotel prechádza rekonštrukciou od 23. novembra 2018 do 11. apríla 2019. Pri optických a akustických poruchách sa očakáva. Informácie z novembra 18

Ubytovanie:
Double Štandardná/dvojlôžková izba balkón/terasa
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. Vybavenie zahŕňa televíziu, telefón, klimatizáciu, bezdrôtové pripojenie na internet (za príplatok) a sušič vlasov.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Dvojlôžková/Twin Superior Balkón/terasa
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby sú trochu priestrannejšie a rezervovateľné s balkónom/terasou.
1 spálňa/1 Spálňa Balkón/terasa
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Kuchynský kút má chladničku, varné dosky, kávovar, riad, príbory a mikrovlnnú rúru. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Junior Suite
Izby majú kombinovanú obývaciu a spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detský klub a detské ihrisko.

Stravovanie:
Raňajky
Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport/Zábava:
Pre šport a počíta zábavný program takto (čiastočné poplatok): stolný tenis, biliard a zábavný program.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.