Harmony Makadi Bay Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

All inclusive
• Raňajky, obedy a večere formou bufetu
• Popoludňajšia káva/čaj
• občerstvenie
• miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (od 10:00 do 16:00)

Miesto: Makadi Bay

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.

Poloha: priamo na hotelovej piesočnatej pláži. Do centra Hurghady cca. 40 km, na letisko cca. 35 km.

Vybavenie: Komplex sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých prístavov a má celkom 552 izieb. Lobby s recepciou, lobby bar, reštaurácia, reštaurácie à-la-carte, bary a rôzne obchody, diskotéka, internetový kútik (za príplatok). Vonku je veľká bazéna so slnečnou terasou. Plážové lehátka a slnečníky sú súčasťou bazénu a na pláži.

Izby: Vybavené s vaňou alebo sprchou, sušičom vlasov, klimatizáciou/kúrením, balkónom alebo terasou, telefónom, satelitnou TV, minibarom, trezorom, výhľadom do záhrady (double/twin). Voliteľne k dispozícii ako propagačná miestnosť (DZP/DAP) alebo s výhľadom na more (DZM/DAM).

Rodinná izba: Rovnako ako izby, ale priestrannejšie (FZ). Voliteľne aj s výhľadom na more (FZM) rezervovateľné.

Stravovanie: All inclusive.

Šport a zábava: vodné pólo, plážový volejbal, plážový futbal, petanque, aerobik. Animačný program s prehliadkami a folklórnym večerom.
Za poplatok: tenis. Biliard. Škola potápania a rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia).

Poznámka: Offshore house reef vás pozýva na šnorchlovanie (odporúčajú sa topánky na kúpanie).

Deti: Mini klub (4-12 rokov). Detský bazén a detské ihrisko. Posilňovňa (na vyžiadanie a za poplatok). Detské vysoké kreslá (podľa dostupnosti).

Dôležité poznámky
Pre miesto určenia Egypt platí poplatok za vízum. Na požiadanie naši zamestnanci môžu poskytnúť vízum pri príchode, aby nedošlo k žiadnym oneskoreniam v urovnaní. Cena je 29 EUR na osobu a platí sa na mieste.
Ak nie ste občanom Nemecka, informujte sa na konzulárnom úrade vašej destinácie o súčasných imigračných formalitách.

Tieto ceny platia iba pre používateľov cestovných kancelárií/účastníkov z EÚ, EHP a Švajčiarska. Nedodržanie tejto požiadavky môže mať za následok odmietnutie ubytovania alebo vytvorenie príplatku na mieste. Okrem toho nie je dovolené, aby osoby egyptskej štátnej príslušnosti pridali na mieste dvojposteľovú izbu rezervovanú v EÚ, EHP a Švajčiarsku.

Poznámka: Železnica a letka je súčasťou balenia. Platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v rámci nemeckej železničnej siete (2. trieda), s výnimkou verejnej dopravy.

Hotelové a/alebo iné služby sú poskytované v angličtine alebo v miestnom jazyku. Nemožno zaručiť konzistentnú nemeckú jazykovú službu!