Life in Blue Azuri Residences

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza asi 800 metrov od piesočnatej pláže.

adresa:
Haute Rive
Roches Noires
Riviere du Rampart
Tel .: 230 403 5308

Vlastnosti:
Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodmi. Hostia komplexu majú k dispozícii bankomat, službu stráženia detí a službu prania bielizne. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. Okrem obchodu so suvenírmi nájdete viac obchodov. Súčasťou ubytovania je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete autom, hostia môžu parkovať v garáži (bezplatne) alebo na parkovisku. Okolie je možné preskúmať aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov (za poplatok).

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Klimatizácia a ventilátor poskytujú príjemné vnútorné prostredie v izbách, zatiaľ čo obývacia izba a kuchyňa poskytujú potrebný komfort.Väčšina izieb má štandardne balkón.Niektoré jednotky majú krásny výhľad na more.Izby majú manželskú posteľ.Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.K dispozícii je tiež chladnička, sporák, mikrovlnná rúra, čaj/kávovar a umývačka riadu.K dispozícii je tiež práčka a žehliaca sada.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy poskytujú komfortné vybavenie, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma).Kúpeľne majú sprchu a vaňu.Komplex ponúka nefajčiarske izby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
K dispozícii je niekoľko možností stravovania, vrátane kaviarne a baru, kde sú k dispozícii raňajky, obedy a večere. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane vegetariánskych jedál. Na výber sú nealkoholické nápoje.

Šport/Zábava:
Bazénový areál s detským ihriskom je ideálny pre aktívny odpočinok alebo pravidelné aquatraining. Na terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá. Pre milovníkov vodných športov sú k dispozícii aj windsurfing, kitesurfing, vodné bicyklovanie, plachtenie, jazda na kajaku a potápanie. Krytá posilňovňa udržiava cestujúcich v komplexe apartmánov. Kúpeľné služby zahŕňajú kúpele, masáže a ajurvédske procedúry.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.