Fame Residence Lara

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži letoviska Kundu. Centrum mesta je cca. Vo vzdialenosti 6 km. Najbližšie mesto Antalya je cca. 16 km. Letisko: AYT cca. 17 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 442 izieb.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, lobby bar, kaderníctvo, výťah, obchod a obchod, internetový kútik a WiFi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV, miestnymi kanálmi a plochou obrazovkou.K vybaveniu patrí reštaurácia (ázijská, talianska a miestna) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar a kaviareň ponúkajú aj malé jedlá.Sezónny krytý bazén dopĺňa interiérový dizajn.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych bazénov, ako aj samostatný detský bazén a vodný tobogán.K dispozícii je aj vírivka.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba: S vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (centrálne/hodinovo), satelitnou TV, minibarom (prípadne za príplatok), rýchlovarnou kanvicou na prípravu kávy/čaju, trezorom na prenájom a balkónom alebo balkónom. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba bez balkóna: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby nemá balkón.

Rodinná izba (asi 33 m²): sú to isté zariadenia ako dvojlôžková izba o niečo priestrannejšie.

Rodinná izba Deluxe: S rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby sú o niečo priestrannejšie a majú rozkladaciu pohovku pre dieťa. Tieto izby majú francúzsky balkón.

Rodinná izba, 2 izby: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s dvoma prepojenými spálňami. Tieto izby majú balkón.

Rodinná izba, 2 izby deluxe (ca.48qm): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú dve izby a dve kúpeľne.

Starší občan (od 55 rokov): Takisto senior room pre účastníkov cestovania od 55 rokov rezervovateľné. Všetci účastníci musia mať požadovaný minimálny vek. Starší občania sú zvyčajne vybavení ako štandardné izby. Ak je vek nesprávny, rozdiel sa musí zaplatiť v hoteli.

Rodinná izba Superior: S dvoma spáľnými izbami s oddelenou spálňou, vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitnou televíziou, telefónom, klimatizáciou, trezorom (za poplatok), minibarom, varnou kanvicou a balkónom alebo terasou.

Ekonomické dvojlôžkové izby väčšinou zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All Inclusive (leto): raňajky, obedy a večere od bohatých bufetov, raňajky na dedine "po dohode (len v lete), počas dňa rôzne pečivo, sendviče a ovocie, rovnako ako polnočné občerstvenie. V záhrade na niekoľkých snackových staniciach variácie občerstvenia, zmrzlina hodín a ovocie (v lete). Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté od 10:00 do 24:00 v každom otvorenom bare. Váš minibar je denne (zimný) zásobovaný pitnou vodou. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.
Nosenie all inclusive náramok je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Vysoká stolička a stráženie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- V prípade potreby za poplatok: bowling, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, posilňovňa, tenis
 - Večerné show

wellness:
- v prípade potreby za poplatok: parný kúpeľ, hammam, relaxačná miestnosť, masáže, špeciálne wellness balíčky, kúpele, sauna

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.