Limak Lara

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži letoviska Kundu. Najbližšie mesto sa nachádza asi Antalya. 25 km ďaleko. Letisko: AYT cca. 17 km ďaleko.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 441 izieb.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, lobby bar, salónik, kaderníctvo, výťah, obchod a obchod, internetový kútik a WiFi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí reštaurácia (miestne jedlá, à la carte a talianska kuchyňa) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Sezónny, vyhrievaný krytý bazén dopĺňa interiérový dizajn.V areáli bazéna nájdete niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 32 m²) sú v hlavnej budove a sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitnou LCD TV, Wi-Fi v centre (zdarma), varná kanvica s kávou/čaju, klimatizácia (na hodinu v prevádzke, ) riadené, minibar, trezor a balkón. k dispozícii za príplatok s čiastočným alebo úplným výhľadom na oceán.

Junior Suite (45 m²): Majú navyše rozkladaciu pohovku a priamy výhľad na more s inak rovnakých zariadení ako dvojlôžkové izby.

Rodinná izba štandard: Sú s inak rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba trochu priestrannejšia a majú ďalšie možnosti spánku.

Maisonettes: Majú oddelenú obývaciu izbu a spálňu, vaňu alebo sprchu/WC, ďalšie spálne v obývacej izbe, rozložené na 2 podlažiach, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Family Suite (70 m²): majú oddelená obývacia izba a spálňu s spojovacie dvere, sedačky a postele a jedálenský kút s inak identickým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Rodinné izby, 2: majú inak podobné zariadenia prvky, ako sú dvojlôžkové izby s oddelenou obývací/spací priestor s posuvnými dverami (via krokoch) v mezonetovom štýle a balkónom bez výhľadu na more.

Všetky hospodárske priestory sú vo všeobecnosti najlacnejšou kategóriou izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Ultra All Inclusive (v lete): raňajky, obed a večera z bohatého bufetu, raňajky neskoro ráno, turecké a medzinárodné občerstvenie počas dňa, popoludňajší kávový alebo čajový servis, zmrzlina a polnočné občerstvenie. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj niektoré dovezené nápoje 24 hodín denne, v príslušných otvorených baroch. Nepovinná večera v tureckej a la carte reštaurácii (podľa dohody). Váš minibar je pri príchode vybavený nealkoholickými nápojmi, džúsom, pivom a minerálnou vodou a denne sa dopĺňa. Nosenie náramku All Inclusive je povinné.

All inclusive (v zime): raňajky, obed a večera z bohatého bufetu, raňajky neskoro ráno, popoludňajšej kávy/čaju a pečiva, ako aj polnočnej polievky. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 v príslušných otvorených baroch. Váš minibar je pri príchode vybavený nealkoholickým nápojom, vodou a ovocnou šťavou a denne sa dopĺňa. Nosenie náramku All Inclusive je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Vysoká stolička a stráženie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- prípadne za poplatok: squash, bowling, biliard, posilňovňa, tenis
 - Večerné show

wellness:
- ktoré môžu byť spoplatnené: relaxačná miestnosť, jacuzzi, hammam, sauna, masáže, špeciálne kúpeľné balíčky, kúpele

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom na naše potreby a vynakladať žiadne náklady na prevod.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.