Hotel Pliska

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Charakteristika hotela: All Inclusive, Páry, Jeden, Mladý & Trendy, Party

Peter, nemeckej hovoriaceho majiteľa, vás pozýva do svojho dovolenkového hotela! Je to ideálne miesto na vychutnanie si slnka pri bazéne alebo na pláži. Nádherné noci na party mile dokončia vašu dovolenku.

Poloha: Piesočnatá pláž a centrum sú cca. 300 m. Občerstvenie a nočný život je možné dosiahnuť rýchlo.

Vybavenie: Hotel s bazénom, slnečná terasa, lehátka, slnečníky, vankúše pri bazéne, bar pri bazéne. Recepcia, trezor na prenájom, lobby bar, TV kútik, Wi-Fi v celom hoteli, internetová miestnosť (za poplatok), reštaurácia, à la carte gril, kiosk, krytý bazén, fitnescentrum (cca 17 m2). Kategória krajiny: 3 hviezdičky, 218 izieb, 10 poschodí, výťah.

Obývacia izba: Dvojlôžková izba (cca 22 m2), klimatizácia, TV, chladnička, telefón, Wi-Fi. Sprcha, WC. Balkón. Max 2E 1K
Dvojlôžková izba pre jednoúčelovú rezerváciu
Junior suites (cca 36m2), obývacia/spací priestor, samostatná spálňa, čiastočne otvorená/s posuvnými dverami, klimatizácia, TV, chladnička, telefón, bezdrôtový internet. Sprcha, WC. Balkón. Max 3E 1K/2E 2K

Jedlo a nápoje: all inclusive: raňajky formou bufetu, obed a večera studený/teplý bufet
Občerstvenie, zmrzlina, káva/čaj od 16: 00-17: 30
Národné alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00
Polpenzia: raňajky formou bufetu, večerný studený/teplý bufet

platené sviatky: 7: 5.14: 10
Jednolôžková izba bez poplatku: v určitých termínoch nie je za poplatok
Pevná cena pre deti: 1. dieťa 2-11 rokov