Hotel Pliska

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vybavenie hotela: Young & Trendy, All Inclusive

Peter, Nemecky hovoriace majiteľ, vás privíta vo svojom prázdninovom hoteli! Ponúka ideálne miesto pre vychutnať slnko pri bazéne alebo na pláž. Na plný zábavy noci na míle bicykli strany off z dovolenky s priateľmi.

Poloha: Piesočnatá pláž a centrum sú cca. 300 m. Občerstvenie a nočný život je možné dosiahnuť rýchlo.

Vybavenie: bazén, slnečná terasa, lehátka, slnečníky, vankúše pri bazéne, bar pri bazéne. Lobby, recepcia, trezor, lobby bar, TV kút, Wi-Fi v celom hoteli, internetové zariadenia, reštaurácie, a la carte BBQ, kiosk, krytý bazén, fitnes centrum (cca 17 m). Kategória krajiny: 3 hviezdičky, 218 izieb, 10 poschodí, výťah.

Obývacia izba s manželskou posteľou (. DR, cca 22 metrov štvorcových), klimatizácia, chladnička, telefón, TV, Wi-Fi. Sprchovací kút, WC. Balkón. Max 2E 1K, je možné rezervovať na súkromné ​​použitie (DC).
Junior suity (JS, cca. 36 m²), obývacia izba/miestnosť na spanie, oddelenú spálňu, čiastočne otvoriť/s posuvnými dverami, klimatizáciou, chladničkou, telefónom, TV, Wi-Fi. Sprchovací kút, WC. Balkón. Max 3E 1K.

Jedlo a nápoje: all inclusive: raňajky formou bufetu, obed a večera studený/teplý bufet
Občerstvenie, zmrzlina, káva/čaj od 16: 00-17: 30
Národné alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00
Polpenzia: raňajky formou bufetu, večerný studený/teplý bufet

platené sviatky: 7: 5.14: 10
Jednolôžková izba bez poplatku: v určitých termínoch nie je za poplatok
Pevná cena pre deti: 1. dieťa 2-11 rokov