Novotel Samui Resort Chaweng Beach Kandaburi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento moderný rezort sa nachádza na severnej strane pláže Chaweng. Centrum mesta Chaweng s množstvom reštaurácií, barov, nákupných a zábavných zariadení je v cca. 15 minút jazdy autom. Čas prepravy z letiska Koh Samui je cca. 5-10 minút jazdy.

Vybavenie: Komplex bol zrekonštruovaný a ponúka 183 izieb rozmiestnených v dvoch oblastiach: "Hillside" a "Beach Side" (cez cestu od). Obe oblasti majú svoje vlastné vstupnú halu s recepciou a posedením. Pre Jedálenský možnosti zahŕňajú dve reštaurácie, kde sa podáva thajskej, medzinárodné a stredomorskú kuchyňu, lobby bar a bar na pláži. V krásnej záhrade je k dispozícii dva bazény, jeden priamo na pláži s bazénom samostatný detský a v hornej časti rastliny, aby oddýchnuť a relaxovať jeden. Lehátka, slnečníky a plážové uteráky pri bazéne zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Double Superior (Hillside): Vkusne zariadené a veľmi priestranné (52 m²) sa nachádza v hornej časti "Hillside" na svahu. K vybaveniu patrí vaňa, samostatný sprchovací kút/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibar (za poplatok), trezor, kávy/čaju a balkón.
Double view Deluxe Sea: Avšak, s rovnaké vlastnosti mierne väčšie (asi 54 m) a sú v spodnej časti "Beachside" Investície a bližšie k pláži.
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba na jedno použitie.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: americké raňajky formou bufetu. V prípade rezervovanej polpenzie sa podáva večera vo forme bufetu alebo ako nastavené menu (kvôli obsadeniu).

Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5

Šport V cene: malé fitness centrum.

Šport za poplatok: vodné športy na verejnej pláži (tretia strana).

Wellness: Všetky procedúry a masáže v hotelovej kúpeľnej oblasti za poplatok.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
Vďaka mnohým schodom pre nevhodné osoby s postihnutím.

V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.


Poznámka 2: 20 Moo 2 Chaweng-CHINGMON ROAD,
Bophut, Chaweng Beach
84320 KOH SAMUI/THAJSKO
006677428888
006677428899