Limak Cyprus De Luxe Hotel & Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Rezort sa nachádza v oblasti Bafra na východnom pobreží, priamo na hotelovej piesočnatej pláži. Famagusta s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov je cca. Vzdialenej 40 km. Je to 65 km na letisko Ercan a 20 km do mesta Larnaca. 98 km

Vybavenie: Hotel ponúka celkom 598 izieb, lobby s recepciou a 2 lobby-bary, výťahy, WLAN (zdarma), hlavná reštaurácia, 3 a la carte reštaurácie (jedna otvorená len v lete) (sezónne), lounge bar (sezónne), bar (sezónne), diskotéka, cukráreň, kaviareň, 9 konferenčných miestností, krytý bazén, kaderníctvo, obchody a parkovisko (možno za poplatok). Vonku sa nachádzajú 4 bazény so slnečnou terasou, aquapark so 7 tobogánmi a snack barom pri bazéne (sezónne). Hotel ponúka aj súkromnú pláž. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Ubytovanie: Štandardné izby majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, manželskú posteľ alebo dve samostatné lôžka, klimatizáciu/kúrenie, telefón, SAT TV, WLAN (zdarma), minibar (bez poplatku) Tie sú tiež rezervovateľné na výlučné použitie. K dispozícii sú aj rodinné izby.

Stravovanie: Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raisantné raňajky, denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a koláč a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 09:00 do 02:00 v otvorených baroch

Šport/Zábava: Bezplatne: Posilňovňa, 2 tenisové kurty (svetlá/výbava za poplatok), turecké kúpele, sauna, amfiteáter a denný zábavný program (sezónne). Za poplatok: biliard, tenisové kurzy, vodné športy, masáže a ďalšie procedúry v kúpeľnom a wellness centre.

Deti: mini klub (4 8 rokov/sezónne), junior klub (8 12 rokov/sezónne), teen club (12-16 rokov v lete) 3 detský bazén, tobogány a detské ihrisko.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.