Limak Cyprus De Luxe Hotel Und Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Rezort sa nachádza v oblasti Bafra na východnom pobreží, priamo na hotelovej piesočnatej pláži. Famagusta s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov je cca. Vzdialenej 40 km. Je to 65 km na letisko Ercan a 20 km do mesta Larnaca. 98 km

Vybavenie: Komplex so svojimi 598 izbami ponúka vstupnú halu s recepciou a lobby bar, výťahy, Wi-Fi (zdarma), hlavná reštaurácia, A-la-carte reštaurácia (otvorená iba v lete raz), snack reštaurácia (sezónne ), lounge bar (sezónne), (a bar na ročnom období), diskotéka, cukráreň, kaviareň, konferenčné miestnosti, krytý bazén, kaderník ((za poplatok), lekársku službu (za poplatok), môže požiadať obchody a parkovacie poplatky) ,Vonku sú bazény s solárium, vodný park s tobogánmi, a pool/snack bar (sezónne).V hoteli je tiež súkromnú pláž.Lehátka a slnečníky sú poskytované pri bazéne a na pláži zadarmo (sezónne).

Ubytovanie: Štandardné izby majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, manželskú posteľ alebo dve samostatné lôžka, klimatizáciu/kúrenie, telefón, SAT TV, WLAN (zdarma), minibar (bez poplatku) Tie sú tiež rezervovateľné na výlučné použitie. K dispozícii sú aj rodinné izby.

Strava: Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obed a večera formou bufetu, neskoré raňajky, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva/čaj a koláč, rovnako ako miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 07:00 do 02:00 (do príslušnej otvorenej bary sezóny dovolí)

Šport/Zábava: Zdarma: posilňovňa, tenis (svetlomet/vybavenie za poplatok), turecké kúpele, sauna, amfiteáter a denný zábavný program (sezónne). Za poplatok: biliard, tenisové kurzy, vodné športy, masáže a ďalšie aplikácie v kúpeľnej a wellness centrum.

Deti: mini klub (4 8 rokov/sezónne), junior klub (8 12 rokov/sezónne), teen club (12-16 rokov v lete) 3 detský bazén, tobogány a detské ihrisko.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.