Euro Park

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Na pokojnom mieste, zasadené do údolia Faulenbach, priamo na Lech, ponúka dom ten správny spôsob, ako stráviť relaxačné dni. Na jednej strane môžu hostia prejsť priamo z hotela do očarujúceho údolia sentimentu, na druhej strane je to len pár minút pešo do centra mesta Füssen, kde si vychutnáte kultúru alebo sa jednoducho prechádzate pešou zónou. Kráľovské paláce Neuschwanstein a Hohenschwangau sú vzdialené len niekoľko kilometrov a ľahko sa dostanete autom alebo verejnou dopravou.

Vlastnosti:
V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. K dispozícii sú 2 konferenčné miestnosti a obchodné centrum. Hostia môžu vďaka prístupu na internet vo verejných priestoroch (bezplatne) zostať v kontakte s okolitým svetom. Pre parkovanie je k dispozícii garáž (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa. Izby sú vybavené WiFi (za príplatok). Okrem toho sú k dispozícii izby, ktoré sú bezbariérové. Ubytovanie ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
Rozmanitosť počas pobytu zabezpečuje celý rad športových a rekreačných zariadení. K dispozícii sú rôzne vybavenie vrátane telocvične, stolného tenisu a sauny.

Stravovanie:
V hoteli je bar, denne sa podávajú raňajky a večere.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty ako American Express, Visa a MasterCard sú akceptované ako spôsob platby.

Iné:
Domáce zvieratá sú vítané (za poplatok/nie v reštaurácii).

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.