Montinho de Ouro

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento vkusne zariadený apartmánový hotel sa nachádza v srdci Algarve, len cca. 2 km od krásnych piesočných pláží, asi 6 km od Lagosu a asi 2 km od Praia da Luz. Centrum mesta Lagos s množstvom obchodov a diskoték je cca. 7 km a bary a reštaurácie sú asi 2 km od hotela. Verejná doprava je vzdialená približne 800 m a je ľahko dostupná pešo.

adresa:
Sítio dos Montinhos da Luz 2203-B
8600-118 Praia da Luzl
Tel .: 351 282 788269
Fax: 351 282 788268

Vlastnosti:
Apartmánový hotel víta hostí v 12 apartmánoch. K rôznym zariadeniam a službám patrí trezor, TV miestnosť, požičovňa áut a práčovňa. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch sú hostia v kontakte s okolitým svetom. Okrem supermarketu nájdete aj ďalšie obchody. Súčasťou ubytovania je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela. K dispozícii je aj kyvadlová doprava. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov (za poplatok).

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Izby v apartmánovom hoteli majú kúpeľňu, ako aj klimatizáciu a kúrenie, čím sa zabezpečí príjemné vnútorné prostredie. Väčšina izieb má štandardne balkón. K dispozícii sú aj oddelené spálne. K dispozícii sú aj postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor a minibar. K dispozícii je dobre vybavená kuchynka s chladničkou, minichladničkou, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju a kávy. K najlepším dovolenkovým komfortom patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma). V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa. K dispozícii je aj sušič vlasov.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania v ubytovacom zariadení patrí jedáleň, bar a široký výber jedál. Môžete si rezervovať cez noc vrátane raňajok a polpenzie. Denne sa podávajú kontinentálne raňajky formou bufetu a večerné menu.

Šport/Zábava:
Kým dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti dostanú svoje peniaze v brouzdališti. Hostia majú k dispozícii slnečníky na terase. Široká ponuka športu ponúka mnoho rôznych športových aktivít, ktoré ponúka hotel, ako napríklad: Cyklistika/horská cyklistika, tenis, golf a jazda na koni. Apartmánový hotel s banánovými loďami a potápaním oslovuje aj nadšencov vodných športov. Biliard a squash sú súčasťou športovej a oddychovej ponuky ubytovania. Hostia majú k dispozícii kúpele s kúpeľmi. Za poplatok sú k dispozícii masáže. Zábava zahŕňa diskotéku a nočný klub.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.