Hotel Sveti Vlas

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

V hoteli: raňajky, Rodinné, Páry, Individuálne

Tu môžete očakávať relaxačné dni v rodinnom hoteli ďaleko od zhonu! Po odpočinku na dlhej piesočnej pláži v priebehu dňa, choďte do jednej z okolitých reštaurácií a nechajte večer zmiznúť s typickým miestnym jedlom!

Poloha: Dlhá, krásna piesočná pláž Sveti Vlas je cca. 850 m. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo reštaurácií, nákupných a zábavných zariadení.

Vybavenie: Plne klimatizovaný, moderný hotel s bazénom, lehátkami a slnečníkmi (na pláži za poplatok), bar pri bazéne. V hoteli sa nachádza lobby s recepciou (požičiavanie trezorov), Wi-Fi pripojenie na internet, barová a raňajková reštaurácia s vonkajšou terasou. Kategória krajiny: 2 hviezdičky, 48 obytných jednotiek, 4 poschodia.

Obývacia izba: Dvojlôžková izba (28 m²), klimatizácia, chladnička, káblová televízia, telefón, WLAN. Sprcha, WC, sušič vlasov. Balkón. Max. 3E/2E 2K
Dvojlôžková izba pre jednoúčelovú rezerváciu

Jedlo a pitie: Raňajky: raňajky formou bufetu

Vianočný darček: 7: 6,14: 12,21: 18
Single s dieťaťom: Deti pevná cena za full-platiť
Pevná cena pre deti: 1. dieťa 2-13 rokov


Minis & Maxis: detský bazén