Flaminio Village Residence

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Komplex sa nachádza pár krokov od centra Ríma, v zelenom prostredí prírodného parku Vejo. Je ľahko dostupný autobusom alebo vlakom z hlavnej vlakovej stanice alebo z centra mesta na vlakovej linke Rím - Prima Porta, alebo z dvoch hlavných letísk hotelovým kyvadlovým autobusom. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, MHD a obchody. Olympijský štadión je vzdialený približne 4 km a na španielske schody je to 5 km. Fontána di Trevi je vzdialená cca. 6 km ďaleko. Letisko Ciampino aj letisko Fiumicino sú vzdialené približne 30 km.

adresa:
Via Flaminia Nuova 821
00189 Roma
Tel .: 39 063332604, 39 063331429, 39 0633220505
Fax: 39 063 330653

Vlastnosti:
Komplex vhodný pre rodiny s deťmi ponúka ubytovanie v štýle bungalovov a špeciálne vybavenie pre jednotlivcov, rodiny, mladších ľudí a skupiny. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou registračnou službou, 24-hodinová recepcia, hotelový trezor, zmenáreň, šatňa, novinový stánok, supermarket, obchody, bar, kaviareň, krčma, TV miestnosť, raňajková miestnosť a reštaurácia. Okrem toho je tu klimatizácia, prístup na internet (poplatky), Wi-Fi v spoločných priestoroch, práčovňa (poplatky), požičovňa bicyklov (za poplatok) a bezplatné parkovanie v blízkosti hotela.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
bungalov  (Venezia Bungalov)
Tieto izby majú dve samostatné postele, vlastnú kúpeľňu, minibar (za poplatok) a klimatizáciu/kúrenie.
bungalov Economy  (Firenze Bungalov)
Vybavenie podobné bungalovu, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený v nevýhodnom mieste.
Bungalov Suite
(Suite Sorrento)
Ako bungalov s rozkladacou pohovkou a satelitnou TV.


Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. Kým dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na pár kôl, deti dostanú svoje peniaze do detského bazéna. Na relaxáciu čakajú stoličky pod slnečníkmi na terase. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Za príplatok môžu hostia využiť službu cykloturistiky/horských bicyklov.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Mestská daň sa zakladá na hotelovej kategórii a počíta sa na noc a osobu.

1 * a 2 * hotel = 3 EUR
3 * hotel = 4 EUR
4 * hotel = 6 EUR
5 * hotel = 7 EUR

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.