Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento luxusný hotel sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži. Početné nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v cca. Centrum Ras Al Khaimah je vzdialené 25 km. K dispozícii je hotelový kyvadlový autobus do Dubaja a nákupné centrum. Vzdialenosť na letisko Dubaj je cca. 75 km.

Vybavenie: Resort ponúka hosťom lobby s recepciou, výťahom, 4 reštauráciami, lobby barom, plážovým barom, konferenčné miestnosti, bezplatné parkovisko, práčovňa (za poplatok) a obchod so suvenírmi. V priestrannej záhrade nájdete bazén so slnečnými terasami. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazénoch.

Ubytovanie: Komfortné dvojlôžkové izby typu DeLuxe sa nachádzajú v hlavnej budove a sú vybavené vaňou a sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, WLAN (za príplatok), minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou. Vila Superior sa nachádza v prístavbách a má rovnaké funkcie ako priestranný obývací priestor a výhľad do záhrady. Vila deluxe má rovnaké vybavenie výhľadom na more a sú umiestnené v blízkosti pláže.

Stravovanie: Bez stravy je možné rezervovať raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Všetky jedlá sa podávajú formou bohatého bufetu.

Šport/Zábava: Bezplatne: posilňovňa, sauna, vírivka, tenis a minigolf. Zábavný program večer.
Za poplatok: kúpeľné centrum s masážami a rôznymi procedúrami. Vodné športy sú k dispozícii na pláži.

Deti: Mini klub (od 4 rokov).

Poznámka: Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch všeobecne neposkytujú deťom samostatné lôžko. Deti do 12 rokov zostanú v posteli so svojimi rodičmi.

Všeobecné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že SAE má samostatné právo rezervovať cestovanie s cestujúcimi do 21 rokov. Lt. Minimálny vek najmenej jedného účastníka musí byť preto 21 rokov. Ak sa to neberie do úvahy, hotel môže odmietnuť rezerváciu alebo registráciu v deň príchodu.

Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch všeobecne neposkytujú deťom samostatné lôžko. Deti do 12 rokov majú pobyt v posteli rodičov. Ak potrebujete oddelené lôžko pre dieťa, obráťte sa na naše servisné stredisko.

Upozorňujeme, že v Spojených arabských emirátoch sa vyberá cestovná daň. Daň nie je zahrnutá do ceny zájazdu a musí ho zaplatiť zákazník priamo na mieste v hoteli.

Výška dane závisí od kategórie hviezdička/kľúč (národná kategória) v hoteli a vypočíta sa na osobu a deň.
Suma za izbu a noc:

1 * motely/hotely/apartmánov/strediska = 7 AED
2 */3 * hoteloch/apartmánov/zájazd = 10 AED
4 * hotely/apartmánov/zájazd = 15 AED
5 * hotely/apartmánov/zájazd = 20 AED

(AED Dirham =/sa môže zmeniť)

Poznámka ramadán

Upozorňujeme, že počas pôstu ramadánu
sa môžu vyskytnúť obmedzenia (napr. alkohol, jedlá len v interiéri, zábavný program).

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.