Agdal

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre mesta Marrakech, v pešej vzdialenosti od mnohých nákupných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov. Letisko je vzdialené asi 10 km.

Vybavenie: Hotel má celkom 140 izieb. K vybaveniu patrí recepcia s lobby a Wi-Fi, reštaurácia, pizzeria a mini-obchod. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne.

Ubytovanie: Štandardné izby majú vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, satelitnú TV, telefón a terasu. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Stravovanie: Raňajky alebo polpenzia je možné rezervovať. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu.

Všeobecné informácie - Turistická daň: Upozorňujeme, že v Maroku je vyberaná turistická daň. Suma závisí od rezervovanej kategórie hotela (od 1 € do 4 € na osobu/deň) a vypočíta sa na osobu a deň. Poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a musí byť zaplatený priamo hotelu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().