Hotel Agdal

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento vkusne zariadený hotel sa nachádza v centre mesta Marrakech, neďaleko turistických atrakcií. Najbližšia zastávka verejnej dopravy je v bezprostrednej blízkosti hotelovej budovy.

Vlastnosti:
Hostia môžu ubytovať v klimatizovanom hoteli v jednej z 67 dvojposteľových izieb alebo v jednej z 10 apartmánov. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, izbová služba, konferenčná miestnosť a obchodné centrum. Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi. K dispozícii sú aj obchody. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
Izby majú klimatizáciu a kúrenie, ako aj kúpeľňu. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich. Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, televízie a rozhlasu. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén ponúka príjemné potešenie z kúpania. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. K dispozícii je aj snack bar pri bazéne.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar. Možnosť polpenzie. Denne sa podávajú raňajky a večere.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.