Alba

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza asi 400 metrov od piesočnatej pláže. Asi 300 metrov od hotela nájdete niekoľko reštaurácií a kaviarní. Letisko Faro (FAO) sa nachádza v cca. 60 km.

adresa:
Rua 1, Lote 3
Alameda da India
8900-332 Monte Gordo
Algarve
Tel .: 351 281 530500
Fax: 351 281 530509

Vlastnosti:
Hotel má celkom 103 izieb rozložených na šiestich poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii za poplatok vo verejných priestoroch. K dispozícii je aj raňajková miestnosť, bar, bazén a krytý bazén. Parkovanie je možné v areáli za poplatok, v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná/dvojlôžková izba balkón/terasa
19 m²) - Izby sú vybavené sprchou alebo vaňou, telefónom, TV, trezorom, klimatizáciou, pracovným priestorom, sušičom vlasov, WLAN (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
štúdio
(cca 27 m²) - Izby majú kombinovaný obývací a jedálenský kút s kuchynským kútom, sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. V kuchyni je chladnička a kuchynský riad. Inak vybavené ako dvojaký štandard.
Apartmán s 1 spálňou
40 m²) - Izby sú vybavené spálňami, spoločným obývacím a jedálenským kútom s kuchynským kútom, sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. Inak vybavené ako štúdio.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).

Šport/Zábava:
Možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok).

Wellness:
Hotel ponúka wellness centrum so saunou a masážami (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. decembra 2018 sa účtuje turistická daň vo výške 1,00 EUR na osobu a noc, a to najviac na 7 nocí. Deti od 11 do 13 rokov platia 0,50 EUR na osobu a noc. Deti do 10 rokov sú vyňaté z tohto pravidla. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho zaplatiť hosť na mieste v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Pri rezervácii hotela s vlastným príchodom alebo letom je možné, že za príchod do hotela sa účtuje príplatok.
V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že rezervácia bude odmietnutá na mieste, a preto nie je možné odbavenie.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.