Soho Boutique Los Naranjos

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Pôvabný hotel Soho Boutique Los Naranjos sa nachádza v pokojnej časti mesta. Z hotela sa dostanete cca. 1,8 km od centra mesta s Picassovým múzeom. Autobusová zastávka sa nachádza v cca. Vzdialenosť 50 m. Pláž je vzdialená necelých 5 minút chôdze. Letisko Malaga je cca. Vzdialenej 12 km.

Vybavenie: Tento 3-hviezdičkový hotel Soho Boutique Hotel Group pozostáva z celkom 41 izieb. K ďalším zariadeniam patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, zasadacia miestnosť, raňajková miestnosť, internetový kútik "Zona Ciber" (s počítačom a tlačiarňou za poplatok), úschovňa batožiny a výťah.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, kúrenie, telefón, LCD TV, Wi-Fi (v cene), minibar, trezor (súčasťou balenia) a balkón.

Rezervovateľné možnosti stravovania: B & B: Kontinentálne raňajky formou bufetu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Hotelové služby: Wi-Fi (zahrnuté v celom objekte).
Súkromné ​​parkovisko na mieste (v závislosti od dostupnosti za poplatok).

Credit hotela: Visa a MasterCard.

Poznámky: Check-in: od 14 hodín
Check-out: do 12 hodín

***
Hotel Kontakt:
Soho Boutique Los Naranjos
Paseo de Sancha, 35
29016 Málaga
španielsko
Telefón: 34 952 224 316
Fax: 34 952 225 975
e-mail: