Ali Baba Palace

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:


Hotel na pláži sa nachádza v Hurghade South, priamo na piesočnatej/kamienkovej pláži (odporúča sa kúpacia obuv). To je v dochádzkové vzdialenosti. Neďaleko sú rôzne možnosti zábavy. V blízkosti sa nachádza supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšia atrakcia je New Marine (15 km). Centrum mesta je cca. 15 km ďaleko. Najbližšie mesto Downtown je vzdialené cca. 15 km ďaleko. Letiská: HRG cca. 12 km, RMF cca. 220 km.

vybavenie:
Skladá sa z hlavných a niekoľkých prístavov, klimatizovaný hotel má 756 izieb rozložených na 3 poschodiach.Súčasťou interiéru je lobby, 24-hodinová recepcia, trezor, lobby bar, kaderníctvo, malý supermarket, obchod a 5 barov, ako aj internetový kútik a WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež niekoľko reštaurácií (à la carte, medzinárodné, talianske, ázijské a miestne) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne) a samostatný detský bazén.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (32 m²): sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou/kúrením, telefónom, satelitnou TV, prístupom na internet (za príplatok), minibarom (možno za poplatok), trezorom a balkónom alebo terasou. Za príplatok aj s možnosťou rezervácie na bazén alebo na more.

Dvojlôžková izba Deluxe: Vybavená rovnakými zariadeniami ako dvojlôžkové izby.

Izba Standard Family: Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s extra priestorom na spanie a priestrannejším.

Rodinné izby s prepojenými dverami (asi 35 metrov štvorcových): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú dve spálne s prepojenými dverami.

Rodinné suity (asi 70 metrov štvorcových): majú samostatnú spálňu a obývaciu izbu, vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, mini chladničku a balkón alebo terasu.

Ekonomické dvojlôžkové izby väčšinou zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Starší občan (od 55 rokov) Aj senior room pre účastníkov cestovania od 55 rokov rezervovateľné. Všetci účastníci cestovania musia mať požadovaný minimálny vek. Starší občania sú zvyčajne vybavení ako štandardné izby. Ak je vek nesprávny, rozdiel sa musí zaplatiť v hoteli.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All Inclusive: raňajky, neskoré raisantové raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo popoludní a polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 9:00 do 24:00 v príslušných otvorených pruhoch. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detská zábava denne od 10:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: bowling, aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, potápanie, telocvičňa (09:00 - 21:00), minigolf, tenis
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (ak je to za poplatok): Vodné športy, tenisový kurt
 - Zábava pre dospelých

wellness:
- Za poplatok: sauna, vírivka, hammam, kúpele, parný kúpeľ, masáže

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- domáce zviera (na vyžiadanie a za poplatok)
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.