Kalypso Cretan Village Resort and Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Krásne Kalypso Cretan Village & Spa sa nachádza v mierne zvýšenej polohe priamo pri mori. Je to len pár metrov od zálivu. Miesto Plakias s nákupnými a zábavnými možnosťami sa dostanete v cca. 4 km. Hotel je cca. 30 km južne od mesta Rethymno a asi 115 km od mesta Heraklion.

adresa:
Karavos
74060 Plakias
Kréta
Tel .: 30 2832 031296, 30 2832 031297
Fax: 30 2832 031210

Vlastnosti:
Postavený v roku 1981, tento príjemný hotel bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2010 a pozostáva z celkom 126 izieb, ktoré sa rozprestierajú v 15 budovách krásne zakotvených v záhradách. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, salónik, bar pri bazéne, "Psarantonis Theatre" s rôznymi večernými podujatiami, diskotéka, 2 reštaurácie s terasou a konferenčné centrum. Do krásneho areálu sa nachádza bazén, ktorý vás pozýva na relaxáciu a odpočinok. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne, na pláži za poplatok. Osušky sú k dispozícii za príplatok. Wi-Fi je bezplatný cez hotspot. Psy a mačky majú možnosť bezplatnej rezervácie vopred.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Moderné a vkusne zariadené a vybavené kúpeľňou, chladničkou, hudobným systémom, trezorom, telefónom, klimatizáciou, satelitnou TV a balkónom alebo terasou.
rodinné izby
S rovnakým zariadením, izby sú priestrannejšie.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén a detské ihrisko.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť s bohatou raňajkami formou bufetu (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu. Občerstvenie a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii od 10:30 do 22:30 každý deň v baroch. Raz týždenne organizujeme večer na grilovanie.

Predčasné raňajky: 07:00 - 07:30
Raňajky: 07:30 - 10:15
Neskoré raňajky: 10:15 - 11:00
Snacks: 10: 30-18: 00
Obed: 12:30 až 14:00
Večera: od 19:30 do 21:30

Upozorňujeme, že časy sa môžu mierne líšiť.

Šport a zábava:
Hotelové zariadenia zahŕňajú stolný tenis, volejbal, tenis a posilňovňu. K dispozícii je pestrá animácia a zábava. K vybaveniu patrí gymnastika, strečing, volejbal, stolný tenis, stolný futbal, 2 tenisové kurty a basketbalové ihrisko. Relaxujte v hotelovom zdravotnom stredisku (za poplatok) so saunou, vírivkou, hammamom a masážami.

Dôležité Covid-19 Poznámka:
Upozorňujeme, že väčšina hotelov sú v súčasnosti zatvorený z dôvodu koronavírusy. V znovuotvorenie to môže poháňať obmedzenia a uzávierky v hotelových zariadeniach (napríklad kúpeľných zariadení, diskotéky), športové/voľný čas ponúka (napr telocvične, mini-kluby), stravovacie služby (napríklad reštaurácie, stravovanie a la carte miesto švédskych stolov) a vonkajšie priestory (napr ihrisko, bazény) prísť.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.