Amavi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na verejnej piesočnatej/kamienkovej pláži "Vrisoudia/sodap beach" (odporúča sa kúpacia obuv). V cca. Vo vzdialenosti 100 m sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšou atrakciou je archeologický park Paphos (3 km). Centrum mesta je cca. Vo vzdialenosti 5 km. Najbližšie mesto Paphos je cca. Vo vzdialenosti 5 km. Letiská: PFO cca. 14 km, LCA cca. 133 km.

vybavenie:
Tento klimatizovaný hotel bol postavený v roku 2018 a pozostáva z hlavnej budovy a susednej budovy so 155 izbami.Interiér zahŕňa lobby, recepciu, lobby bar, salónik, kaderníctvo, výťah, obchod a 3 bary, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií (à la carte, stredomorské, medzinárodné a miestne) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kryt interiéru dokončuje interiér.K bazénu patrí niekoľko bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne) a slnečná terasa (sezónne).Hostia hotela môžu využívať slnečníky, lehátka a vankúše pri bazéne.Na pláži slnečníky, vankúše a lehátka sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Izba Deluxe s výhľadom na more (cca 32 m²): sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, županom a papučami, sušičom vlasov, klimatizáciou, Wi-Fi (zdarma), TV so satelitným príjmom, trezorom, minibarom (prípadne za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy Má tiež balkón alebo terasu s výhľadom na more.

Suity Junior s výhľadom na more (asi 36 m²): Majte kombinovanú obývaciu izbu/spálňu a cca. Balkón s rozlohou 23 m² s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Deluxe Deluxe s výhľadom na more: Vo všeobecnosti najmenej nákladná kategória izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môže líšiť od štandardných izieb. Ak váš hotel má hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v prílohe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Divízia je až na hotelieri na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Raňajky, polpenzia plus, plná penzia plus.

Raňajky formou švédskych stolov.
Pre polpenziu plus: raňajky a večere formou bufetu. Bezplatné nápoje s jedlom (nealkoholické nápoje, minerálna voda, stolové víno, pivo).
Pre plnú penziu plus: raňajky, obed a večera formou bufetu. Bezplatné nápoje s jedlom (nealkoholické nápoje, minerálna voda, stolové víno, pivo).

Prosím, šaty s jedlom by ocenili.

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: posilňovňa, tenis, masáže, sauna, relaxačná miestnosť, kúpele, parný kúpeľ
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy
 - Živá hudba

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Práčovňa (za poplatok), recepčné služby,
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
- Napätie: 240 voltov
 - Hotel vyhradený pre dospelých-only

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.