Altinkaya Holiday Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v Girne a je cca. 1 km od piesočnatej/kamienkovej pláže. Centrum mesta s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov je cca. 2 km. Letisko Ercan je vzdialené asi 35 km.

Vybavenie: Hotel pozostáva z celkom 66 izieb rozložených v hlavnej budove s 2 poschodiami a niekoľkými bungalovmi. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou a lobby, WLAN (zdarma v lobby), hotelový trezor (za poplatok), hlavná reštaurácia a bary. Vonku sa nachádzajú 2 bazény so slnečníkmi a bar pri bazéne. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne.

Ubytovanie: Štandardné izby sa nachádzajú v hlavnej budove a majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, minibar (za poplatok), zariadenie na prípravu kávy a čaju, trezor a balkón alebo terasu. Bungalovy majú rovnaké vlastnosti ako štandardné izby z kombinovanej obývačky/spálne.

Stravovanie: Raňajky alebo polpenzia je možné rezervovať. S polpenziou servírujete sa ráno a večer bohatým bufetom.

Šport/Zábava: Bezplatne: Stolný tenis, šípky a príležitostná večerná zábava so živou hudbou. Za poplatok: biliard, masáže a iné procedúry v kúpeľnom stredisku.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().