Mirachoro I

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza v jednej z najobľúbenejších miest v Montechoro. V cca. 200 metrov od hotela nájdete slávny "Strip" s početnými kaviarňami, barmi, diskotékami a reštauráciami. Najbližší supermarket je cca. 400 m od hotela a centrum cca 2 km. Do Praia da Oura sú cca. 3 km.

Vlastnosti:
58 apartmánov ponúka hosťom pocit pohody a pohodlie. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť a herňa. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch, hostia zostávajú v kontakte s vonkajším svetom. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku apartmánového hotela.

Ubytovanie:
Všetky izby majú kuchyňu a kúpeľňu, ako aj klimatizáciu a individuálne ovládané kúrenie. Väčšina izieb má štandardne balkón. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. Kuchynka má chladničku, mikrovlnnú rúru a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu a TV. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detským ihriskom je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelný aqua tréning. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase. V bare pri bazéne sú k dispozícii osviežujúce nápoje. V rekreačnom areáli hotel ponúka stolný tenis, biliard a šípky.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad bar a krčma.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.